Amerykanie ocieplają Rosję

Zastępca Naczelnego

Aleksiej Żurawliow/YT

Deputowany do Dumy Federacji Rosyjskiej Aleksiej Żurawliow powiedział radiu Gowowrit Moskwa, że „tendencję do ocieplenia sprowokowali Amerykanie” – poinformowały Kresy 24.

Jego zdaniem, użycie przez nich broni klimatycznej pociągnie za sobą zniszczenie życia na planecie i zniszczenie warstwy ozonowej. Jak powiedział, Ameryka dysponuje technologią pozwalającą na użycie broni klimatycznej. Jego zdaniem ucierpi na tym nie tylko Rosja, ale cały świat, jednak Rosja najbardziej”

– czytamy w portalu.

Według Żurawliowa strona amerykańska prowadzi próby broni klimatycznej nie zważając na międzynarodowe zakazy, a używała jej już podczas wojny wietnamskiej.

Powiedział, że Amerykanie oficjalnie prowadzą badania i eksperymenty, a nie testują nową broń i tak obchodzą zakaz broni klimatycznej”

– napisano na stronie https://kresy24.pl

Wypowiedź Aleksieja Żurawliowa może mieć związek z tym, że obecna zima jest w Rosji najcieplejsza od czasu, gdy prowadzone są pomiary temperatury. W styczniu br. notuje się od 4 do 6 stopni Celsjusza powyżej miesięcznej normy.

Najłatwiej obwinić o te anomalia pogodowe tradycyjnego wroga Rosji.

 

Jerzy Bukowski*

 

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte