Michał Deskur przed Komisją ds. Amber Gold: – Pana wywód jest dla dzieci. Marek Suski: – Robi pan z nas idiotów!? Rżnie pan głupa?

Zastępca Naczelnego

Było przyzwolenie na prowadzenie firm przez przestępców. Mamy dowody, że CBA sygnalizowało problem martwego prawa, które pozwalało przestępcom na prowadzenie firm, to się tyczy również Amber Gold — mówił Jarosław Krajewski, członek komisji śledczej ds. Amber Gold. Poseł Prawa i Sprawiedliwości, który wraz z Tomaszem Rzymkowskim był gościem „Wydarzeń” TVP1,… odnieśli się do dzisiejszych zeznań świadków przez Komisją. Euro2012 ważniejsze niż ostrzeżenie przed Amber Gold! Kompromitacja b. wiceministra MSW z czasów Tuska! Wassermann: „Pana wywód jest dla dzieci. To się kupy nie trzyma” Michał Deskur „wsławił” się tym, że gdy w 2012 roku nadzorował policję, jako wiceminister MSWiA nie widział potrzeby, by kontrolować funkcjonariuszy w sprawie Amber Gold. Nawet wtedy, gdy ABW przekazała już słynną notatkę ostrzegającą najważniejszych ludzi w państwie przed działalnością Marcina P. i jego piramidy finansowej oraz linii lotniczych.
Były wiceminister Michał Deskur stawia w bardzo złej sytuacji byłego ministra Jacka Cichockiego i byłego premiera Donalda Tuska – to co dziś zeznawali świadkowie ws. Amber Gold pokazuje do czego dążyły rządy Platformy Obywatelskiej—podkreślił Krajewski. Suchej nitki na rządach PO-PSL nie zostawił również poseł Kukiz‘15 Tomasz Rzymkowski. – Dla mnie to było państwo z dykty i paździerzu, na tym polegał cud Donalda Tuska – księgowy może być przełożonym wszystkich policjantów w Polsce, nie wykazał się nawet cieniem kompetencji w zarządzaniu policją —zaznaczył Tomasz Rzymowski.
Kpina! Deskur miał sprawować nadzór nad policją w sprawie Amber Gold, ale nie widział takiej potrzeby!

M. Suski:” Robi pan z nas idiotów! Rżnie pan głupa?”

za TVP Info WuEs

Komentarze są zamknięte