Kędzierzyn-Koźle: przestępcy narkotykowi zatrzymani

Autor Obywatelski

Do 3 lat pozikonki narkot1bawienia wolności może grozić trzem mieszkańcom z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.Mężczyźni są podejrzani o posiadanie narkotyków. Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla łącznie zabezpieczyli blisko 50 gramów różnego rodzaju środków odurzających. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Do zatrzymania doszło w połowie maja. Policjanci operacyjnie ustalili, że w jednym z garaży w Kędzierzynie-Koźlu mogą być przechowywane narkotyki. Gdy funkcjonariusze weszli do pomieszczenia przebywało tam trzech mężczyzn.
W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli pochowane w garażu oraz odzieży mężczyzn kilka woreczków wypełnionych białymi kryształkami, białym proszkiem oraz zielonym suszem. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że zabezpieczone substancje to mefedron, amfetamina i marihuana.
Mężczyźni w wieku od 23 do 38 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Kędzierzyna Koźla. Zostały im już przedstawione zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
W.S

Komentarze są zamknięte