Трагикомедия?

Redaktor9
AAA_6056

9 listopada 2014 r. pod monumentem Armii Czerwonej w Nowym Sączu, foto za http://sadeczanin.info/

Tragikomedia po rosyjsku – tak komentuje postawienie mu zarzutów lider KPN-NIEZŁOMNI Adam Słomka. O sprawie poinformowała Gazeta Krakowska należąca do Verlagsgruppe Passau, koncernu prasowego z Bawarii, który promuje między innymi Ruch Autonomii Śląska przez górnośląski Dziennik Zachodni. Paweł Szeliga z małopolskiej mutacji gazety wydawanej przez niemieckiego wydawcę grzmi w samym tytule, cyt. „Adam Słomka wyprowadzony w kajdankach z sądu”. Dalej gazeta promuje czarny PR, że Adamowi Słomce przedstawiono zarzut znieważania funkcjonariusza publicznego. Koniec i kropka „newsa”.

To tragikomedia po rosyjsku pisana – mówi nam Adam Słomka.

 

Jakoś nie dziwi mnie, że wydawca Verlagsgruppe Passau uprawia tego typu dziennikarstwo skoro niedawno promował „najazd narodowców” pod moja wodzą na monument Armii Czerwonej w Katowicach, rzekome malowanie przeze mnie swastyki na zniesionym monumencie czy jego zdemolowanie. W tym stanie rzeczy trzeba chyba szerszej edukacji o pakcie Hitler – Stalin z 23 sierpnia 1939 roku bo totalitarny sojusz staje się czymś co staje się niewygodne. To III Rzesza i ZSRR przez dwa lata razem okupowały polskie terytorium. Skoro jednak prezydent Komorowski odznacza Józefa Oleksego wysokim odznaczeniem, a o pogrzebie Kazimierza Świtownia czy Mariana Jurczyka się „państwowo zapomina” to coś jest nie tak. Skoro ma się dobrze płk Sławomir Gorzkiewicz z Naczelnej Prokuratury Wojskowej prowadzącej tzw. „śledztwo smoleńskie”, a w przeszłości doprowadził do braku możliwości sądowej weryfikacji sprawy „Olina”. Coś jest nie tak, gdy śp. Oleksy zapowiada odtworzenie na swoim pogrzebie materiału, a tego się nie ujawnia. Co były premier chciał po sobie pozostawić? Może więcej niż to co znane z taśm w rozmowie z Gudzowatym?

 

9 listopada 2014 r. pod monumentem Armii Czerwonej, foto za http://sadeczanin.info/

9 listopada 2014 r. pod monumentem Armii Czerwonej w Nowym Sączu, foto za http://sadeczanin.info/

Dziś nowosądecki wymiar sprawiedliwości ściga więźnia politycznego PRL zamiast „zielonego ludzika” w mundurze terrorystów, który 9 listopada 2014 r. pojawił się pod nielegalnym monumentem Armii Czerwonej w Nowym Sączu, którego zdjęcia opublikował lokalny serwis informacyjny. To jakaś paranoja

 

– komentuje Adam Słomka.

 

„Skoro władza chce się kompromitować przez stawianie mi zarzutów to proszę bardzo. Gazeta Krakowska mnie zadziwia gdy promuje kajdanki na rękach Słomki bijąc niedawno peany na cześć Jaruzelskiego i innych zbrodniarzy. Do tego dodać trzeba, że nowosądecka policja zatrzymywała m.in. odznaczonego wysokimi odznaczeniami kolegę Bzdyla za to, że uczestniczył w legalnym wiecu wyborczym w Nowym Sączu. W listopadzie 2014 r. do Nowego Sącza przyjechała rosyjska telewizja i starym SB-kom z komendy w Nowym Sączu wydaje się, że mogą stosować metody z PRL. Jak dla mnie nie ma problemu można mnie pomawiać o wszystko. Ta władza ma za nic Polaków czy patriotyzm – kwituje Adam Słomka. Rozliczcie 130 tys. przekręconych głosów na Śląsku, serwery PKW z Rosji a znieważaniem funkcjonariusza występującego w obronie okupacyjnego monumentu zajmą się patrioci. Do zobaczenia na sali sądowej . Bo to tragifarsa po rosyjsku

– kończy Adam Słomka.

To zastanawiające do czego przekonuje Słomka, że w naszym kraju stosowane mogą być metody Putina. Nowy Sącz staje się tego bastionem? Oskarżony Słomka w rozmowie z lokalnym portalem mówił już w listopadzie, że:

„(…) Jeszcze wiele razy będę przyjeżdżał do Nowego Sącza, bo mamy tu silną komunę w sądach, w policji i w prokuraturze, więc relikwie komunizmu są tu liczne. Tu nie chodzi tylko o pomnik, bo to drobna prosta sprawa – jest uchwała i to właściwie już wygraliśmy. Chodzi o pozostałości komunistycznego myślenia we władzach. Tu jest problem. Nie pomniki czy tablice, ale mentalność. (…)”.

 

ngo-BB-270x123Jan Akowski, Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej

 

 

***

 1. ely
  | ID: 3dcf93f7 | #1

  Czy przypadkiem Nowa Trybuna Opolska nie jest wydawana przez spółke Pro Media, którą przejęła niemiecka spółka Polskapresse, ta sama która przejęła też Gazetę Krakowską, Wrocławską .Ponad 80% mediów regionalnych w Polsce jest w rękach niemieckich !

 2. Eleonora
  | ID: 58b0a56a | #2

  To pan Adam jeszcze w Polsce?!
  A już myślałam, że walczy pan dzielenie na donbaskim froncie?!

  Za naszą i waszą…?

  Wszak do tego nawołują wszystkie PISowskie ch…je ups… pardon politycy „jedynej opozycyjnej partii”

  Od Bujaka po kandydata na prezydenta Polski Andrzeja Dudę

  „Polska jest bliska zdrady Ukrainy”, bo nie udziela jej potrzebnego wsparcia.
  – Jak sąsiad prowadzi wojnę z naszym śmiertelnym wrogiem, to trzeba temu sąsiadowi pomóc.”
  (Bujak w RMF)

  „- Polska mogłaby udzielić wsparcia, należałoby to rozważyć. To jest bardzo poważna decyzja. Trzeba by się było nad nią dobrze zastanowić – powiedział Duda w „Kontrwywiadzie RMF FM”.

  oj… panie Adamie, żeby pan nie przespał wymarszu II Kadrowej z prezesem na czele!
  Ziuk II oddali się, a panu pozostanie smętna maciejówka….
  Jakie to przykre!

 3. Anonim
  | ID: 2fcce1d0 | #3

  Szyderstwo z ofiar ruskiej agresji i tych, co się jej przeciwstawiają, to charakterystyczne zagranie tej agentki sowieckiej wojskówki.

 4. Eleonora
  | ID: a4c62838 | #4

  @Anonim

  Rozumiem, że rozmawiam z opozycjonistą niezłomnym, kolegą Bujaka?!
  Nawet nie chce mi się z bydlakami, nawołującymi do wojny, rozmawiać.
  Jak pan rozumie co mówią mieszkańcy Doniecka, jak dziękują ” wyzwolicielom” spod znaku Bandery, to niech pan obejrzy, a nie kompromituje się jak zwykle.
  Nudzi mnie już pański bełkot~!

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=Hby5uPan04I&x-yt-ts=1421914688#t=57

 5. Anonim
  | ID: 2fcce1d0 | #5

  Żałosna jest ta rejterada agentki sowieckiej wojskówki powielającej ruską propagandę. Tymczasem ruska armia pod płaszczykiem separatystów prowadzi regularną wojnę z Ukrainą. Zaatakowała kolejne ważne strategicznie miasto Mariupol. Tylko czekać, aż Eleonora wyjmie z szafy nieco zakurzony służbowy mundur, by powitać na defiladzie zwycięstwa Putina i jego armię.

 6. | ID: ddc1e8f2 | #6

  Opozycja bez opozycji 8: Cyrograf t.w. Lecha w opinii biegłych ((agent SB t.w. „Lech” to ten sam szpicel w obronie którego działacz alkoholowy Jan Akowski i Autor tej notki listy pisał. Czy agentury bronił także Ś.P. dziadek Akowskiego?)). W czasie Stanu Wojennego ruch pokojowy KPN potępiał akcje pomnikowe, w których brałem udział.
  http://www.ubezpieczenie.biz.pl/2015/01/15/opozycja-bez-opozycji-8-cyrograf-t-w-lecha-w-opinii-bieglych/

 7. Eleonora
  | ID: 77a748f4 | #7

  @Anonim

  Widzi pan
  w pańskim przypadku można śmiało powiedzieć, że przysłowia są mądrością narodu

  ” Tłumy nie zawsze są groźne
  Głupiec- zawsze”

  Niech pan nie lęka się defilady zwycięstwa
  A raczej… lustereczka!

 8. Anonim
  | ID: 2fcce1d0 | #8

  Najwyraźniej ruska wojskówka uczyła również swoich agentów salonowych manier. Normalnie, między swoimi mówi się: job waszu… itd.

 9. dnv
  | ID: 1e55f307 | #9

  KTO moderuje to forum???
  Dlaczego moje komentarze nie są zamieszczane???

Komentarze są zamknięte