Trzeci sezon odrodzonej „Pogoni” Lwów”

Niezależna Gazeta Obywatelska2

16 grudnia 2011 roku, podczas spotkania opłatkowego, które odbyło się po konferencji liderów środowiska polskiego Lwowskiego Okręgu Konsularnego, konsul generalny RP we Lwowie Jarosław Drozd nagrodził Marka Horbania, prezesa Lwowskiego Klubu Sportowego „Pogoń” Lwów.

Konsul wręczył dyplom, „za doskonałe wyniki osiągnięte w propagowaniu aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży narodowości polskiej we Lwowie, a także wysiłek włożony w rozwój Lwowskiego Klubu Sportowego w roku 2011”.

Jest nam niezmiernie przyjemnie otrzymać tak wysokie uznanie. W zeszłym roku również otrzymaliśmy dyplom jako najlepsza organizacja polska we Lwowie. Jest to dla nas ważne, gdyż od początku utrzymujemy dobre kontakty z polskim konsulatem i liczymy również na dalszą owocną współpracę, również w nadchodzącym, trzecim sezonie odrodzonej „Pogoni”. Wierzymy, że nasz trud włożony w pracę dla reaktywowanej „Pogoni” będzie przynosił pozytywne efekty, widoczne też w środowisku lwowskim – powiedział Marek Horbań, prezes LKS „Pogoń” Lwów.

A my, jak zawsze, trzymamy kciuki za naszych chłopaków!

Źródło: Kurier Galicyjski nr 1 (149) z 13-30 stycznia 2012 r.

 1. Piotr Rubas
  | ID: bafe7f97 | #1

  A o gloryfikacji Bandery i podobnych mu bandytow to konsul boi sie nawet pomyslec ze strachu by nie przestal byc konsulem. Panuje wsrod pseudopolskich lze-elit choroba zwana Juszczenkoza.
  HANBA!

 2. svatopluk
  | ID: ab0e4195 | #2

  no to jedź do Lwowa i spal portret Bandery.
  a później w Katowicach portret Grażyńskiego:)

Komentarze są zamknięte