Prof. Nowak do zwolenników Konfederacji: Współpraca z Rosją? Przejaw bezdennej głupoty. Prędzej porozumieją się z Niemcami [VIDEO]

Zastępca Naczelnego1

Prof. Andrzej Nowak/YouTube.com

Prof. Andrzej Nowak nie przebierał w słowach odnosząc się do postawy polityków Konfederacji. Naukowiec mówił o mrzonce, jaką jest opowieść o ewentualnej współpracy Polski z Rosją.

Zdaniem prof. Nowaka rojenia o możliwe współpracy Polski z Rosją to „przejaw bezdennej głupoty”.

Mówię to do tych sympatyków Konfederacji, którzy czasem roili, co strasznie mnie denerwowało, jako przejaw bezdennej głupoty, o możliwej współpracy Polski z Rosją. Niektórzy nawet do tego łajdactwa się posuwali, która mogłaby doprowadzić do podziału Ukrainy”

– powiedział.

Mocne słowa o politykach Konfederacji

Prof. Nowak odniósł się do wypowiedzi i działań Grzegorza Brauna oraz Janusza Korwin-Mikkego.

Zwracam się do autorów tych niemądrych dywagacji. Historia pokazuje, że Rosja zawsze prędzej porozumie się z Niemcami ws. podziału Polski lub podziałów wpływów w Polsce, niż wybierze słabszego partnera, jakim może być Polska. Nawet rządzona przez takich idiotów jak pan Braun czy Korwin-Mikke. Używam tego ostrego sformułowania, bo ich wypowiedzi nt. polityki zagranicznej nie nadają się do innego skomentowania”

– stwierdził.

https://twitter.com/PawelKuki/status/1538478892478083075?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1538478892478083075%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fpolityka%2F603345-prof-nowak-wspolpraca-z-rosja-przejaw-bezdennej-glupoty

Źródło: mly/Twitter/pch24.pl, wPolityce.pl

  1. Anonim
    | ID: 7324d85c | #1

    Każdy polityk myśli że się nie myli-
    Wszechwiedzący
    Niech każdy ma swoje zdanie ,nikomu niech nikt nie urąga gdyż zniża się bardzo

Zasybskrybuj źródło komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.