Wirtualny stadion

Zastępca Naczelnego

Foto za YT

Właśnie uruchomiła go Wisła Kraków – poinformował portal KrKNews.

Jest to oryginalny projekt, który umożliwi kibicom wsparcie klubu w trudnych dla niego finansowo czasach, ponieważ prawdopodobnie jeszcze długo nie będą oni mogli przychodzić na mecze, a więc kupować biletów i karnetów.

Koszt jednego wirtualnego biletu wynosi 19,06 złotego, co nawiązuje oczywiście do daty założenia Wisły Kraków. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na pokrycie bieżącej działalności spółki. Postawa naszych sympatyków napawa wielką dumą mnie, właścicieli klubu i pozostałych pracowników, po raz kolejny pokazali bowiem jedność wiślackiego społeczeństwa i przywiązanie do Białej Gwiazdy”

– powiedział portalowi prezes Wisły Dawid Błaszczykowski (brat słynnego reprezentanta Polski, kiedyś i obecnie podpory drużyny z ulicy Reymonta).

Sprzedaż rozpocznie się lada chwila, a wejściówki będzie można nabywać i na mecze w Krakowie, i na wyjazdowe. Chodzi nie tylko o symboliczne, ale także o finansowe wsparcie wiślaków przez ich fanów.

Klub nie ustalił żadnych limitów. Każdy z kibiców będzie mógł kupić dowolną liczbę biletów. Nie ogranicza ich nawet pojemność stadionu. Czy akcja będzie cieszyć się powodzeniem? Kibice Wisły sami proponowali uruchomienie takiego przedsięwzięcia”

– czytamy na stronie https://krknews.pl/

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte