Kędzierzyn-Koźle: zwierzaki też mają swoje prawa

Zastępca Naczelnego1

 

Każde stworzenie zasługuje na ochronę. Nasi mniejsi bracia również. W przeciwieństwie jednak do nas, ludzi, nie upomną się o swoje prawa. O ich dobro i bezpieczeństwo musimy zadbać sami. Ochrona zwierząt to główny temat wydarzenia, które odbędzie się w następny piątek, 20 kwietnia na os. Kuźniczka.Jak reagować, gdy widzimy cierpiącego kota, psa czy inne zwierzę? Jakie działania możemy podjąć? Co grozi tym, którzy znęcają się nad nimi? Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas specjalnego wykładu i debaty poświęconych nowym zasadom ochrony praw zwierząt. Początek o godz. 16. przy ul. Gajowej 22. Oprócz tego uczestnicy wydarzenia będą mogli przekazać karmę, koce, smycze, zabawki oraz inne przydatne dla zwierząt produkty.

Organizatorem spotkania są panie z Kancelarii Prawnej Consulta oraz Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska, które udzielają również bezpłatnych porad prawnych w urzędzie miasta.

za www.kedzierzynkozle.pl

  1. Anonim
    | ID: bddc5436 | #1

    Gdzie moge sie zwrocic z problemem włascicielka psa zostawia pieska samego na całe dnie i noce piesek wciąż szczeka zakłuca cisze nocną policja nie reaguje a włascicielce zostały juz wczesniej odebrane dwa psy buldogi bo zostawiła je na tydzien zamknieta w mieszkaniu i psy z głodu az sie gryzły pomogła wtedy policja teraz juz ze dwa miesiące nic nie zrobiła koszmar pomóżcie plisssds.moj numer 889129874

Komentarze są zamknięte