Innowacje w drodze do Opola

Zastępca Naczelnego

W piątek, 23 marca 2018 roku odbędzie się kolejne wydarzenie z serii innoSHARE’18 on the road: Meetups, organizowane przez Fundację Polska Innowacyjna. Startujemy o godzinie 16:00 w Hotelu da Silva, który mieści się przy ulicy Leona Powolnego 10. Na początku odbędzie się rejestracja uczestników, a oficjalne rozpoczęcie Meetupu nastąpi o godzinie 17.00. Całe spotkanie potrwa 3 godziny. Na wydarzeniu zostaną poruszone w formie paneli dyskusyjnych, wywiadów oraz krótkich prezentacji takie tematy jak:
– jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?

 – współpraca naukowiec-inwestor

 – jak wspólnie komercjalizować i internacjonalizować projekty badawczo-rozwojowe?

 – finansowanie i wsparcie rozwoju startupów R&D, spin-offów i komercjalizacji badań.

Czym jest InnoSHARE’18 on the road: Meetups i do kogo jest kierowane?
Jest to cykl 15 wydarzeń w Polsce oraz 10 wystąpień za granicą, które dają ich uczestnikom możliwość spotkania ludzi,

którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach, skorzystania z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertów i praktyków oraz poznania przedstawicieli Fundacji Polska Innowacyjna i nawiązania współpracy.
W naszych wydarzeniach udział może wziąć każdy (wstęp wolny). Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie, http://meetups.innoshare.pl/opole/.
W szczególności zapraszamy doktorantów, młodych naukowców, pracowników z działów badawczo- rozwojowych z MŚP, liderów opinii naukowej, startupy wysokich technologii z komponentem R&D oraz organizacje i instytucje otoczenia biznesu i innowacji, jednostki miejskie związane z rozwojem i planowaniem strategii współpracy biznesu z nauką lub nauki z biznesem.

Partnerami cyklu naszych wydarzeń są: Fundacja KGHM Polska Miedź,  AOMB Polska,  ALFABEAT, NAWA – Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej, KRD – Krajowa Reprezentacja Doktorantów, Miasto stołeczne Warszawa: zakochaj się w Warszawie przedsiębiorczej.
Współorganizatorami naszego spotkania w Opolu są: COLLEGIUM NOBILIUM OPOLIENSE

 

O organizacji:
Fundacja Polska Innowacyjna to organizacja skupiająca przedstawicieli świata nauki, biznesu, startupów, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych, którzy rozwijają ekosystem innowacji i przedsiębiorczości w Polsce. Tworzymy wartościowe projekty dla mieszkańców Polski i świata. Kierujemy się sentencją: „myśl globalnie, działaj lokalnie”. Wiele z naszych projektów jest w fazie realizacji i przygotowania, a dowiedzieć się o nich można, uczestnicząc w naszych wydarzeniach.

Więcej informacji

Start

Opole


http://www.polandinnovative.com/
Kontakt:
Karol Fill, tel: 667 192 527
e-mail: [email protected]

Komentarze są zamknięte