OZPN Opole i Tomasz Garbowski popierają kandydaturę Józefa Wojciechowskiego!!! Garbowski: – Proszę o więcej kultury a pytania na piśmie.

Autor Obywatelski
Józef Wojciechowski działaczem... Stali Rzeszów i kandydatem na prezesa PZPN.

Józef Wojciechowski działaczem… Stali Rzeszów i kandydatem na prezesa PZPN.

Okazuje się, że Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w zbliżających się wyborach będzie miał kontrkandydata. Będzie nim były prezes Polonii Warszawa Józef Wojciechowski. Ciekawostką jest fakt, że Wojciechowski, który od lat nie działa w piłce, aby przystąpić do wyborów zgodnie z wymogami musi działać w strukturach PZPN, zatem został zarejestrowany jako działacz…Stali Rzeszów! A jeszcze większą ciekawostką jest fakt, że jego kandydaturę popiera Opolski Związek Piłki Nożnej i jego prezes Tomasz Garbowski.

Pytanie co skłoniło Pana do udzielenia poparcia Panu Wojciechowskiemu? – próbowaliśmy zadać pytanie prezesowi Garbowskiemu. Zadzwoniliśmy do OZPN ale niestety …

– Nie mogę teraz rozmawiać. Proszę o pytania w formie pisemnej. A w ogóle, to proszę o trochę kultury. Ja słyszałem jak się Pan zachowywał. Sekretarka mi mówiła – zaczął w sejmowym stylu prezes. – Następnym razem nie będę z Panem w ogóle rozmawiał. Do widzenia – warknął do słuchawki w SLD-owskim stylu prezes Tomasz Garbowski. Trudno. Pewnie nigdy nie dowiemy się dlaczego PAN PREZES GARBOWSKI od początku swojego urzędowania w OZPN Opole popiera fikcję i fałsz. Przecież prezes Wojciechowski nie miał nigdy nic wspólnego z PODKARPACKIM ZWIĄZKIEM PIKI NOŻNEJ a tym bardziej ze Stalą Rzeszów.

Tu warto dodać, że do siedziby związku dzwoniliśmy przez dwie godziny. Ciekawe jakaż to pilna dwugodzinna narada miała miejsce? Czy była to narada partyjna, czy sportowa? Ciekawe kto był gościem PANA PREZESA? I na koniec nasuwa mi się taka myśl.

ZAMIENIŁ TOMCIO SEJMOWE KORYTO NA ZWIĄZKOWE KORYTKO. ALE SŁOMA Z BUTÓW JESZCZE DŁUGO Z NIEGO NIE WYJDZIE. WRACAJ CHŁOPCZE DO KLUCZBORKA, BO OPOLE TO NIE TWOJA LIGA.

I jeszcze jedno. Chętnie skierowałbym pytania na piśmie. Ale OZPN OPOLE  nie informuje na swojej stronie internetowej o swoim adresie e-mail.

Oto lista klubów i związków, które zdecydowały się przyznać rekomendację Józefowi Wojciechowskiemu: Górnik Łęczna, Korona Kielce, Piast Gliwice, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Drutex Bytovia, Podbeskidzie, Sandecja, Stal Mielec, Wisła Puławy, Zagłębie Sosnowiec, Znicz Pruszków, Opolski ZPN.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte