Gdańsk: tablice czekają na właścicieli

Autor Obywatelski

Ponad 240 tabtablice-rejestracyjnelic rejestracyjnych znalezionych na terenie całego miasta po potężnej ulewie, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu, czeka na właścicieli w Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku. Tablice można odbierać do 24 lipca po okazaniu dowodu rejestracyjnego.

Jak poinformowała w poniedziałek rzecznik prasowa gdańskiej policji podkom. Aleksandra Siewert, po ulewie na terenie miasta policja zabezpieczyła w sumie ponad 300 tablic rejestracyjnych. Najczęściej znajdowali je funkcjonariusze z różnych komisariatów, czasem do poszczególnych jednostek policji tablice przynosili mieszkańcy.

„Postanowiliśmy zebrać tablice ze wszystkich komisariatów w jednym miejscu – w Komendzie Miejskiej Policji. Tutaj właściciele mogą odbierać je przez całą dobę” – powiedziała PAP Siewert, przypominając, że do odbioru konieczny jest dowód rejestracyjny samochodu.

Rzeczniczka dodała, że część tablic została już odebrana przez właścicieli pojazdów. W komendzie, która mieści się w centrum miasta – przy ul. Nowe Ogrody 27, nadal czekają na odbiór 242 tablice.

Źródło: Codzienny Serwis Informacyjny PAP

Komentarze są zamknięte