Duszpasterstwo Akademickie Resurrexit: Premiera płyty z Koncertu Uwielbienia’15 już 26 maja 2016 r!!!

Autor Obywatelski

Koncert Uwielbienia 022– Miło mi poinformować, że pod długim okresie oczekiwania w maju br. swoją premierę będzie miała płyta, z zeszłorocznego Koncertu Uwielbienia, który odbył się w Opolu-napisał do nas ks. Marcin Cytrycki z Duszpasterstwa Akademickiego Resurrexit w Opolu.

 – Miło mi poinformować, że pod długim okresie oczekiwania w maju br. swoją premierę będzie miała płyta, z zeszłorocznego Koncertu Uwielbienia, który odbył się w Opolu, a którą swoim Patronatem zechcieli Państwo objąć. Bardzo się z tego cieszymy i zachęcamy do promocji tego wydawnictwa. Jak tylko będziemy mieli fizycznie dostępne egzemplarze, wtedy zgodnie z obietnicą prześlemy kilka sztuk w celach promocyjnych – napisał do nas ks. Marcin Cvtrycki z Duszpasterstwa Akademickiego Resurrexit w Opolu.

Dodać należy, że zeszłoroczny Koncert Uwielbienia odbył się 4 czerwca 2015 r. w Opolu. Wiemy już, że premiera płyty z Koncertu Uwielbienia 15 będzie miała miejsce 26 maja br. Redakcja ngopole.pl obejmuje patronat medialny nad wydarzeniem, jakim z pewnością będzie tegoroczny koncert.

w.s

Komentarze są zamknięte