Tom James, objawienie brytyjskiej sceny w Opolu !!!

Autor Obywatelski
Tom James wkrótce zawita do Opola

Tom James wkrótce zawita do Opola

Jak poinformowała ngopole.pl agencja koncertowa „Borówka”, wkrótce w Polsce wystąpi brytyjski gitarzysta Tom James, który jest objawieniem brytyjskiej sceny muzycznej. Artysta wystąpi 12 maja br. o godz 20.00,  w pubie Kofeina 2.0, znajdującym się przy Placu Teatralnym 12 w Opolu.

 

– Tom swoje młodzieńcze lata poświęcił surfowaniu na desce i… graniu na gitarze. W muzyce wyrobił sobie niepowtarzalny styl – to mieszanka klasycznego grania z metodą „finger picking”. Czasem gitarę trzyma przewieszoną na pasku – jak większość muzyków, innym razem gra mając ją na kolanach. Tom gra muzykę, przy której można się zamyślić i rozmarzyć. Artysta ma 23 lata, a już może pochwalić się debiutanckim wydawnictwem i koncertami na brytyjskich festiwalach Glastonbury, Surfana, Boardmaster, Beachbreak, Somersault i Larmer Tree.
Tom James rusza właśnie w kolejną trasę po Europie. Oprócz Niemiec, Francji i Szwajcarii odwiedzi też Polskę, gdzie występował będzie w duecie z – poinformował redakcję ngopole.pl Bartek Borowicz z agencji koncertowej „Borówka.

(witalis)

Komentarze są zamknięte