Mariusz Wach na gali boksu w Kędzierzynie-Koźlu!!!

Autor Obywatelski
Mariusz Wach przed walką z Władymirem Kliczko

Mariusz Wach przed walką z Władymirem Kliczko

Jak poinformował ngopole.pl Mariusz Grabowski właściciel Tymex Boxing Promotion,  główną postacią majowej gali boksu zawodowego w Kędzierzynie-Koźlu będzie – Mariusz „Viking” Wach, były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Gala zaplanowana została na 14 maja 2016 roku, o godz 19.00, w hali widowiskowo sportowej Azoty w Kędzierzynie-Koźlu. 

Obecnie Mariusz Wach ma bilans 31-2, 17 KO. Warto dodać, że nie tak dawno „Wiking” stoczył fascynujący pojedynek z wielkim mistrzem Władymirem Kliczko, przegrał na punkty, czym zwrócił uwagę na siebie największych promotorów na świecie. Niewielu pięściarzom w historii boksu, dane było w walce z Ukraińcem, wysłuchać gongu kończącego pojedynek, w pozycji stojącej.

Konferencja prasowa promująca galę, odbędzie się we wtorek 12 kwietnia o godz. 13.00, w hotelu „Solidaris”, ul. Waryńskiego 5 w Kędzierzynie-Koźlu. (os. Azoty). Mariusz Grabowski zapowiada, że w konferencji wezmą udział Marcin Siwy i Robert Parzenczewski. Towarzyszyć im będą trener Piotr Wilczewski i promotor całego przedsięwzięcia Mariusz Grabowski. Konferencja 12 kwietnia będzie otwarta dla kibiców. Chętni będą mogli porozmawiać z pięściarzami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

W gali zaplanowanej na 14 maja 2016 roku, oprócz Mariusza Wacha zaprezentują się także Sasha Sidorenko (3-0, 0 KO), Marcin Siwy (14-0, 6 KO). Robert Parzęczewski (10-1, 4 KO), Michał Gerlecki (12-1, 7 KO) oraz Nikodem Jeżewski (12-0-1, 7 KO).

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte