NGO Flash: Siwiec marzy o Kwachu, a Marcinkiewicz stracił pracę. Kursy walut!

Redaktor Obywatelski1

Co mówi prof. Żylicz o komisji Laska? Dlaczego Siwiec marzy o Kwaśniewskim? Kazimierz Marcinkiewicz stracił pracę. W Kędzierzynie mamy doniesienie do prokuratury. Zobacz nowość! Kursy największych walut oraz najważniejszych indeksów giełdowych, prognoza pogody na dziś i jutro.

Prof. Żylicz: Komisja Laska nie powinna powstać

To, co chce zrobić Maciej Lasek, tylko opóźni wyjaśnienie sprawy przyczyn katastrofy smoleńskiej – twierdzi ekspert międzynarodowego prawa lotniczego prof. Marek Żylicz, członek komisji Millera. Podkreśla, że taki zespół nie będzie miał żadnych podstaw aby powstać.

Siwiec fantazjuje o Kwaśniewskim

Europoseł Marek Siwiec twierdzi, że razem z Januszem Palikotem chcą namówić byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, aby zaczął tworzyć listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego. Sam też mógłby wystartować.

Kazimierz Marcinkiewicz bez pracy

Umowa Kazimierza Marcinkiewicza w Goldman Sachs nie została przedłużona na kolejny okres. Były premier pracował w amerykańskim banku inwestycyjnym od 2008 roku.

Dramat w Algierii trwa

Wciąż nie wiadomo ilu zakładników przetrzymują islamscy terroryści, którzy zaatakowali kompleks gazowy w Algierii. Części z zakładników udało się uciec, nie wiadomo ile osób zginęło podczas ostrzałów śmigłowców wojskowych.

Radio Opole:

Doniesienie do prokuratury w Kędzierzynie- Koźlu

Do Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu wpłynęło doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Anatola Majchera, byłego już dyrektora kędzierzyńsko-kozielskiego szpitala. O tym fakcie poinformował wczoraj (17.01) na nadzwyczajnej sesji rady powiatu prawnik Mirosław Semeniuk, który zaapelował do radnych, aby wstrzymali się z dyskusją o kontrowersyjnych nagraniach z udziałem członka zarządu Jakuba Gładysza– pisze na swoich stronach Radio Opole.

Pogoda:

Cóż, dziś pogoda nie poprawi się. Będzie pochmurno, może również sypać śnieg. Temperatura wdzień wyniesie -5’C aby w nocy spaść do -7. Jutro podobnie, lecz w nocy mróz przyjmie silniejszą postać i spadnie nawet do -10′. Niedziela ma być słoneczna z mniejszym mrozem, ale do niedzieli jeszcze wiele godzin…

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi notowaniami giełdowymi oraz cenami walut

Tabela kursów NBP z dnia 2013-01-17

Indeks Kurs Zmiana
USD 3.0853 < -0.78%
EUR 4.1178 < -0.25%
GBP 4.9410 < -0.83%
CHF 3.3129 < -0.92%

Notowania GPW z dnia 2013-01-18 10:33

Indeks Kurs Zmiana
WIG20 2569.19 < + 0.08%
sWIG80 10827.94 < + 0.56%
WIG 47734.32 < + 0.15%
mWIG40 2624.39 < + 0.24%
  1. | ID: c5d3808d | #1

    Oj,jaki biedny ten pan Marcinkiewicz.Zasili krąg bezrobotnych.A szkoda. Ma wielką wiedzę i mógł do dzisiaj służyć Polsce.Zamieszanie na scenie politycznej nie było potrzebne!.A pan Kwaśniewski.To stara kadra z panem Millerem.A młodzi z SLD? Nie mają z nimi szans A prokuratura, bedzie miała coraz więcej zgłoszeń o możliwości popełnienia przestępstwa,ale prawnik będzie optował za nie wypowiadaniem się jw.A może nie będzie co zamiatać pod dywan?? Co jest teraz w modzie.

Komentarze są zamknięte