Antoni Macierewicz wspomina Jadwigę Kaczyńską: „To była wielka Polka, która do końca swoich dni wspierała swojego syna”

Redaktor Obywatelski2

Poseł PiS Antoni Macierewicz w rozmowie z portalem stefczyk.info wspomina zmarłą Jadwigę Kaczyńską. Jak mówi Macierewicz: ”to dla wszystkich wielka strata”.

Śmierć pani Jadwigi Kaczyńskiej jest dla na wszystkich – nie tylko dla tych, którzy ją znali – ale dla wszystkich ludzi w Polsce, dużą stratą, bo odchodzi osoba, która reprezentowała tę wspaniałą tradycję Matki Polki. Matki, która wychowywały swoich synów, wspierały swoich mężów w pracy na rzecz Ojczyzny

– mówi poseł w rozmowie z portalem.

Macierewicz przekonuje, że to właśnie Jadwiga Kaczyńska ukształtowała tok myślenia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jak również prezesa PiS Jarosława.

To ona ich uczyła myślenia o naszej ojczyźnie, ale także odpowiedzialności za sprawy społeczne. Wszyscy z państwa, którzy przypomną sobie jej znakomitą wypowiedź w filmie Anity Gargas, zobaczą, na czym polegają tradycja wielkich Polek, które przyjmowały ciężar odpowiedzialności za wychowywanie pokoleń i podtrzymywanie swoich mężczyzn w walce o Polskę

– mówi Antoni Macierewicz.

Poseł dodaje, że w kwestię smoleńska Kaczyńska była zaangażowana ze względu na krzywdę i upokorzenie, jakiego doznali wszyscy Polacy. Kwestia śmierci jej syna, była w tym temacie tylko dokładką.

Polska została rzucona na kolana i ból Polki-patriotki był bardzo duży. To z pewnością przyczyniło się do skrócenia jej życia, nie mam co do tego wątpliwości.

– dodaje Macierewicz.

Na koniec poseł przypomina, iż do końca swoich dni wspierała swojego syna Jarosława Kaczyńskiego. Żyła tak, aby stwarzać możliwości do działania politycznego i publicznego swojego syna.

To była wielka Polka

– kończy poseł.

Stefczyk Info, gepe

  1. | ID: c8e8ad77 | #1

    To była Wielka Polka.To była Wielka Matka.To była Wielka Patriotka.Spoczywaj w pokoju!

  2. Krakowiak
    | ID: bbfcc80a | #2

    Tez ją pochowają na Wawelu??

Komentarze są zamknięte