Watch DOG: wyrażenie „nie bądź ciotą” nabiera nowego znaczenia

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Ostatnio Przemysław Kubów, członek zarządu opolskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, na profilu społecznościowym facebook pod zdjęciem jednego z uczestników parady gejów lesbijek tzw. „parady równości” napisał „co za ciota wysłać ich na S”. Sprawę nagłośniło Opole24.pl, a za nimi zawsze broniąca homoseksualistów „Gazeta Wyborcza”. O ile samo nazwanie zniewieściałego geja „ciotą” jest mało bulwersujące, gdyż jest to zwrot popularny również w środowiskach gejowskich, to jednak clue sprawy, jest fatalne. Zniesmacza fakt, że zapytany przez dziennikarzy o sprawę członek zarządu PiS wyparł się własnych słów i stwierdził, że „ktoś się włamał na jego profil i umieścił ten komentarz”.

Poseł Sławomir Kłosowski zapowiedział wyjaśnienie sprawy. Panie Pośle, mamy nadzieję, że ją wyjaśni, bo nie można tolerować ludzi bez odwagi cywilnej i koniunkturalistów, którzy nie potrafią przyznać się do własnych czynów. A tak poza tym, to opolski działacz PiS nie dorasta do PIĘT [Stanisław Pięta] innym posłom z Prawa i Sprawiedliwości. Od dziś pejoratywne wyrażenie „nie bądź ciotą” nabiera zdecydowanie innego, dwulicowego znaczenia…

Autor: Watch DOG

 1. Wilk
  | ID: de9506eb | #1

  O prościźnie banana można dużo pisać… tu się nie popisujecie

 2. z Niemodlina
  | ID: 27f53f7c | #2

  Nie jakiś gaj czy gaje, tylko CWEL, PEDAŁ , CIOTA, nazywajmy zboczenia po imieniu a nie w sposób w jaki żądają tego od nas homo-terroryści i wspierające wspak-kulturę media takie jak GW czy TVN.

 3. | ID: 9a6e0ddb | #3

  Tak,tak.. P. .z Niemodlina to trafnie ujął!

  Sprawy należy nazywać po imieniu.
  Wszelkie „Parady” to ukształtowanego człowieka na manowce wywiodą.Trzeba być wyjątkowo mocnym.
  Należy wybierać prasę i media z wartościami!

Komentarze są zamknięte