Ważny apel Jerzego Polaczka. „Jest to intrygujący wpis, który jeśliby znalazł potwierdzenie musiałby być wzięty pod uwagę”

Redaktor Obywatelski

Bardzo ważne!!!

Wdzięczny będę wszystkim którzy zamieszczą link do mojej strony, bądź go udostępnią w inny sposób, żeby dowiedzieli się o nim pasażerowie pociągu relacji Kraków – Łódź Kaliska z 2 marca (dzień przed katastrofą kolejową) albo inne osoby które mogą naświetlić tą sprawę i ewentualnie ją potwierdzić.

Poniżej zamieszczam dwa zrzuty ekranowe z wpisów jakie zamieszczone zostały na forum portalu onet.pl przy materiale „wizualizacja katastrofy kolejowej – Wideo w Onet Wiadomości” kilkanaście godzin po katastrofie kolejowej pod Szczekocinami.

Internautka o nicku „Nika” podaje informację, że:

„dzień wcześniej pociąg relacji Kraków – Łódź Kaliska w okolicy Szczekocin zjechał z toru, którym miał jechać i maszynista cofał pociąg do prawidłowego rozjazdu…”

Jest to dla mnie bardzo intrygujący wpis, który jeśliby znalazł potwierdzenie musiałby być wzięty również pod uwagę przez instytucje prowadzące postępowania w sprawie ustalenia przyczyn katastrofy.

Proszę o kontakt na maila: [email protected] albo z moim biurem poselskim tel: (32) 287-15-08 lub Rafałem Jarosem koordynatorem ds. komunikacji społecznej i medialnej tel: 728 473 706

Dziennik Jerzego Polaczka

oprac. ŁŻ

wpolityce.pl

Komentarze są zamknięte