ngopole.pl: 21 lipca – w radio WNET z Opola

Autor Obywatelski

Już w najbliższy piątek 21 lipca gościem poranka w radio WNET będzie zastępca redaktora naczelnego ngopole.pl Wiktor Sobierajski. W poranku Radio WNET od godziny 7.07 – 9.00 gościł będzie także Robert Wencel, który będzie mówił o prężnie działającym Klubie Sportowym Koziołek Kędzierzyn-Koźle, który był organizatorem „Biegu dla Szymonka” i wielu innych przedsięwzięciach charytatywnych.
Wiktor Sobierajski poruszy temat sprzedaży kozielskiego portu, który stał się własnością prywatnych inwestorów, za 14 mln 150 tyś zł. Czy cena jest adekwatna do powierzchni sprzedanych działek? Będzie też mowa o obawach mieszkańców dzielnicy Kłodnica, związanych z inwestycją. Jak zapowiada inwestor wartą 360 mln złotych. Ponadto mowa będzie także o Biegu Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych, jaki 19 sierpnia br., zostanie zorganizowany w Sobótce na Dolnym Śląsku.

Radio WNET można słuchać w internecie. Można także wejść poprzez stronę ngopole.pl. Warto dodać, że audycja będzie także emitowana w Radio Rodzina i Radio Warszawa.

Zapraszam Wiktor Sobierajski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.