„Miasto możliwości”: otrzymaliśmy kolejną informację o wydłużeniu terminu udzielenia informacji

Autor Obywatelski

W związku z wnioskami o udostępnienie informacji publicznej z 02.07.2017 roku uprzejmie informuję, że termin udostępnienia zgodnie z art. 13 ust. 2 ustawy o dostępie do inf. publicznej (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r., poz. 1764) zostaje wydłużony do 2 miesięcy (do 02.09.2017 r.) ze względu na konieczność przygotowania danych w sposób oczekiwany przez wnioskodawcę. Jarosław JurkowskiA zapytaliśmy o: Proszę o wykaz kar umownych naliczonych przez urząd miasta w latach 2015-2016, nałożonych na wykonawców miejskich inwestycji, z tytułu przekroczenia terminów realizacji zadań? Jeżeli kary nie były naliczane, to proszę podać uzasadnienie do podjętych w tej kwestii decyzji. Tu jeszcze przypomnienie i uzupełnienie, że od 2 lipca czekamy też na odpowiedź na pytanie: Proszę o informację ile służbowych kart płatniczych funkcjonuje w urzędzie miasta Kędzierzyna-Koźla? Kto nimi dysponuje? Proszę o podanie nazwisk osób funkcyjnych w urzędzie miasta Kędzierzyna-Koźla dysponujących służbowymi kartami płatniczymi. Czy służbowe karty płatnicze funkcjonują także w dyspozycji prezesów spółek z udziałem gminy?
Proszę o podanie informacji czy służbowe karty płatnicze są w dyspozycji kierowników-dyrektorów MOSiR, MOK, MOPS.
W jaki sposób prowadzona jest kontrola prawidłowości korzystania z służbowych kart płatniczych? Zapytaliśmy także o jedną z pracownic MOSiR-u Kędzierzyn-Koźle (imię i nazwisko znane redakcji), która twierdzi, że na pełnym etacie zarabia „oszałamiającą” kwotę 1970 zł brutto, co jest niezgodne z ustawą. W naszych pytaniach wspomnieliśmy też coś na temat parkingowych. Przyznają państwo, że pytań jest dużo.

 

Jarku, tylko proszę Cię nie pisz mi o „etażach” i tego typu bzdetach – to takie moje wspomnienie z przeszłości. A wszystkich mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, Opola, Nysy, Brzegu i nie tylko zachęcamy do zadawania pytań władzy za naszym pośrednictwem. Czekam pod adresem: [email protected]

Wiktor Sobierajski

 

Komentarze są zamknięte