Bieg dla Szymonka. Słowa są zbędne. Dziękujemy!!!

Autor Obywatelski

Dzisiaj na akwenie Dębowa odbył się bieg charytatywny „Dla Szymonka” zorganizowany przez Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-Koźle. Malec walczy z chorobą nowotworowa wątroby. Spontaniczne przedsięwzięcie przekroczyło wszelkie oczekiwania organizatorów. Trwa liczenie zdobytych tym sposobem środków dla cierpiącego malca Duży w tym udział opolskich mediów: TVP 3 Opole, ngopole.pl oraz www.kk24.pl, Dobrej Gazety, Nowej Gazety Lokalnej a także Radio Wnet. Słowa są zbędne. W imieniu rodziny SZYMONKA dziękujemy.  Foto: Na Dębowej pojawiła się bliższa i dalsza rodzina Szymonka m.in. z Kietrza i Raciborza. (Foto: Szymonek z mamą.)

W biegu zwięło udział 153 zawodniczek i zawodników. Na tę chwilę nie posiadamy wyników rywalizacji oraz czasów, jakie osiągnęli uczestnicy przedsięwzięcia. Na to przyjdzie czas. Najistotniejszy jest fakt, że mieszkańcy Kędzierzynma-Koźla oraz wielu, wielu, wielu innych miejscowości z całej Polski, po raz kolejny udowodnili, że nie są głusi na wołanie o pomoc. Wsparli tych, co potrzebują pomocy. W imieniu swoim jak i ngopole.pl po stokroć DZIĘKUJĘ.

Wiktor Sobierajski

Można go także wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji „Nasze Dzieci” – Bank PEKAO S.A. VII odd. w Warszawie, nr: 76124011091111001011637630 z dopiskiem „dla Szymonka Świder”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.