Kedzierzyn-Koźle: wakacyjne ringo

Autor Obywatelski

Ciekawą propozycję dla dzieci i młodzieży ma w tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. Chodzi o turniej ringo, którego organizacja została zaplanowana na 11 lipca 2017 r. Areną zmagań będzie stadion sportowy Kuźniczka, przy ulicy Grunwaldzkiej 71.

 – Organizujemy taki turniej po raz pierwszy. Nie wiemy jaka będzie frekwencja, ale mamy nadzieję, że ta propozycja spodoba się młodym mieszkańcom Kędzierzyna-Koźla, powiedziała ngopole.pl Justyna Wycisk z działu organizacji imprez MOSiR Kędzierzyn-Koźle. Więcej szczegółów na temat tej jak i innych wakacyjnych imprezmożna uzyskać na stronie internetowej www.mosikk.pl.

Oto wyjątki z regulaminu:

Zasady gry: 1. Grę rozpoczyna serwis zza końcowej linii boiska, a serwujący podczas serwisu nie może przekroczyć ani nadepnąć na linie. 2. Upadek każdego kółka powoduje utratę 1 punktu. 3. W czasie rzutu przynajmniej jedna stopa musi dotykać podłoża. 4. Kółko łapiemy tylko jedną ręką. 5. Po złapaniu kółka nie można podawać go kolegom z drużyny tylko trzeba jak najszybciej przerzucić je na drugą stronę. IX.. Sposób przeprowadzenia rozgrywek: 1. Turniej Ringo zostanie rozegrany w grach drużynowych. 2. Pojedynki przeprowadzane będą do jednego seta. 3. Jeden set rozgrywa się do 15 punktów (obowiązuje zasada 2 punkty przewagi). 4. Po uzyskaniu przez jedną ze stron 8 punktów następuje zmiana stron.
X. Boisko i sprzęt: Gra odbywa się na boisku do gry w siatkówkę plażową.
XI. Nagrody: Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymują drobne upominki rzeczowe. XII. Postanowienia końcowe: 1) Zawodnicy biorący udział w Turnieju nie płacą wpisowego. 2) Kategoria jest uznana, jeśli wystartuje min. 3 drużyny w danej kategorii. 3) Na boisku zawodnicy poruszają się bez butów. 4) Każdy Zawodnik podczas Turnieju powinien kierować się zasadą fair play. 5) Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji i zmian poszczególnych punktów Regulaminu. 6) Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wizerunku Zawodnika w materiałach fotograficznych i filmowych w celach promocyjnych – TURNIEJ RINGO „WAKACJE NA SPORTOWO 2017”.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte