Bieg Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych – TAURON Polska Energia partnerem strategicznym

Autor Obywatelski

Jak dowiedziała się Niezależna Gazeta Obywatelska Opole ponownie PARTNEREM STRATEGICZNYM „Biegu NIezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, który odbędzie się 19 sierpnia 2017 r w Sobótce został TAURON Polska Energia.

To znakomita wiadomość dla wszystkich, którzy wybierają się do Sobótki w przedostatni weekend sierpnia, by wziąć udział w biegu. W tym miejscu warto też dodać, że drugim ważnym sponsorem tego wydarzenia, jest Grupa Azoty-ZAK S.A z Kędzierzyna-Koźla. – Cieszę się, że tak się stało, bowiem od tego momentu promocja imprezy ruszy pełną parą – powiedział nam Wiesław Drozdowski, dyrektor Ślężańskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Sobótce pomysłodawca i organizator biegu.

Do tej pory chęć udziału w imprezie wyraziło 237 uczestników z całej Polski. Patronat medialny nad imprezą objęła także redakcja ngopole.pl, która będzie obecna w Sobótce 19 sierpnia br.

Zapisy do biegu prowadzone są poprzez stronę internetową www.biegniezlomnych.pl. Impreza organizowana jest pod patronatem PREZYDENTA RP Andrzeja Dudy

Wiktor Sobierajski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.