Nabór do Studia Piosenki MOK Kędzierzyn-Koźle odbędzie się 14.06 2017 r.

Autor Obywatelski

W tym roku nabór do Studia Piosenki MOK Kedzierzyn-Koźle odbędzie się 14.06 od godz. 17.00 – 20.00 w Domu Kultury „Koźle”. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników śpiewania, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych muzyków.

Studio Piosenki to indywidualne i grupowe lekcje śpiewu dla dzieci i młodzieży.W programie zajęć: podstawy teorii muzycznej, poznawanie różnych stylów muzycznych, kształcenie słuchu harmonicznego w zespołach wokalnych, nauka gry na fortepianie – jazz piano, podstawy akompaniamentu. Słuchacze Studia Piosenki występują na scenach podczas imprez miejskich i wojewódzkich, uczestniczą w konkursach, przeglądach i festiwalach, gdzie zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia.

Zajęcia prowadzą: Justyna Sikora i Artur Tekieli

Justyna Sikora – emisja głosu, interpretacja piosenek. Wokalistka, pedagog. Absolwentka Wydziału Wokalnego, Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Artur Tekieli – zespoły wokalne, lekcje gry na fortepianie. Kompozytor, aranżer, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie kompozycji i aranżacji.

MOK Kędzierzyn-Koźle, oprac. W.S

Komentarze są zamknięte