Opolski Marsz dla Życia ruszy w niedzielę 4 czerwca

Niezależna Gazeta Obywatelska

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Pierwszy Marsz dla Życia w Opolu odbył się w 2012 r. z inicjatywy redakcji NGO, od tego czasu co rok jest kontynuacja tej cennej inicjatywy. W tym roku hasłem przewodnim marszów w całej Polsce jest hasło „Czas na rodzinę”.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

Poznaj termin marszu w swojej miejscowości http://marsz.org/

ngo

Komentarze są zamknięte