140 mln na obwodnicę piastowską Opola

Autor Obywatelski2

I jak tu nie kibicować Patrykowi Jakiemu z Solidarnej Polski w kontynuowaniu kariery politycznej. Tym razem młody opolski poseł w randze wiceministra sprawiedliwości, „przywiózł” z Warszawy blisko 140 milionów złotych, z przeznaczeniem na budowę obwodnicy piastowskiej Opola.W kwietniu podpisana zostanie umowa, a prace ruszą jeszcze w tym roku! Opole będzie miało obwodnicę piastowską. Poinformował o tym prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski podczas specjalnej konferencji z udziałem m.in. wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego i podsekretarza stanu w ministerstwie rozwoju Witolda Słowika.

– Możemy dumnie ogłosić, że to największa dotacja w historii naszego miasta – powiedział prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. – Dziękuję panu ministrowi Słowikowi, który zawsze znajdował dla nas czas. Dziękuję swoim pracownikom za świetnie przygotowany wniosek, a ministrowi Jakiemu za wspieranie Opola w Warszawie – dodał.
– Ta dotacja to niemal tyle, co cały budżet województwa opolskiego na inwestycje – zauważył minister Patryk Jaki.

za www.opole.pl
W.S

  1. Sprawiedliwy
    | ID: 4b2f7229 | #1

    Kłos ta ciotunia tyle lat i nic nie zrobił. Tylko durną babę sprzataczkę za szefa postawił.

  2. Leon
    | ID: 60976439 | #2

    Kolejny raz mogę wyrazić moje zadowolenie, że głos oddany na pana Jakiego nie poszedł na marne. Młody człowiek ale wielu starszych może się od niego uczyć determinacji w dążeniu do celu. Ma Pan głos mój i mojej rodziny.

Komentarze są zamknięte