ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: ceny biletów zrónicowane

Autor Obywatelski

Na stronilogo_zaksa@2xe internetowej mistrzów Polski w siatkówce opublikowano zasady sprzedaży biletów na mecze PlusLigi oraz Ligi Mistrzów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezesa klubu Sebastiana Świderskiego ceny biletów będą zróżnicowane, ze względu na klasę przeciwnika.
W sezonie siatkarskim 2016/2017 bilety na mecze drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty, dostępne będą za pomocą systemu sprzedaży internetowej KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach dystrybucji oraz w dniu meczu w kasie Klubu. Ceny biletów na mecze rozgrywane w ramach zawodów PlusLigi będą  kształtować się w zależności od podejmowanego rywala:
Bilety ulgowy: od 10 zł  do 30 zł
Bilet normalny: od 25 zł do 50 zł
Ceny biletów na mecze rozgrywane w fazie grupowej  w ramach zawodów Ligi Mistrzów na Hali Widowiskowo – Sportowej Azoty kształtują się następująco:
Bilety ulgowy:  15 zł
Bilet normalny: 30 zł
Do zakupu biletów ulgowych upoważnieni są:
– dzieci oraz młodzież ucząca się do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej.
– emeryci i renciści za okazaniem dokumentu potwierdzającego przysługującą zniżkę.
Do bezpłatnego wstępu na mecze upoważnione są osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem oraz dzieci do lat 6.
Przedsprzedaż biletów na mecze ZAKSY rozpoczynać się będzie każdorazowo na dwa tygodnie przed planowaną datą spotkania. Klub ZAKSA zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz zasad dystrybucji biletów na wybrane mecze PlusLigi oraz Ligi  Mistrzów.

Zasady przedsprzedaży karnetów na mecze PlusLigi
Dnia 12.07.2016 roku o godzinie 11:00 rozpocznie się stacjonarna przedsprzedaż karnetów na mecze drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w sezonie siatkarskim 2016/2017. Przedsprzedaż internetowa uruchomiona zostanie  od dnia 01.08.2016 roku o godzinie 12:00 poprzez system sprzedaży internetowej KupBilet.pl.
Karnety dostępne będą w dwóch wariantach cenowych:
1. Karnet ulgowy: 200zł
2. Karnet normalny: 390zł
Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są:
– dzieci oraz młodzież do lat 26, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej.
– emeryci i renciści za okazaniem dokumentu potwierdzającego przysługującą zniżkę.
Rezerwacji na zasadzie przedsprzedaży dokonywać będzie można:
W siedzibie Klubu ZAKSA, ul. Mostowa 1A, 47-223 Kędzierzyn-Koźle, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-14:00.
Drogą elektroniczną wysyłając maila na adres [email protected] W mailu prosimy o podanie dokładnego miejsca, które Państwo chcą zarezerwować oraz podanie numeru kontaktowego. Za pośrednictwem Internetu w systemie  sprzedaży KupBilet.pl (od dnia 01.08.2016r.). Zakończenie przedsprzedaży karnetów w siedzibie Klubu  planowane jest na dzień 31.07.2016 roku.
Uwaga!
1. Posiadacze karnetów upoważnieni są do wstępu na wszystkie mecze PlusLigi rozgrywane w Kędzierzynie-Koźle, z meczami play off włącznie.
2. Posiadacze karnetów będą mieli prawo pierwokupu biletu na mecze Ligi Mistrzów, które będą rozgrywane na hali Widowiskowo -Sportowej Azoty.
3. Przedsprzedażą karnetów objęte są wszystkie sektory trybun Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty, z wyłączeniem sektora 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 oraz 21.

4. Dokumenty uprawniające do korzystania z ulg każdorazowo weryfikowane będą przy wejściu na HWS Azoty.

Komentarze są zamknięte