Beata Szydło: Czas polityków – celebrytów się skończył! Czas polityków – rzemieślników

Autor Obywatelski3

image

Na warszawskim Torwarze odbyła się dziś (20.06) wielka konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Na jej początku prezes Jarosław Kaczyński dziękował za wsparcie i ciężką prace w kampani prezydenckiej, która zaowocowała zwycięstwem Andrzeja Dudy. Mówił on, że droga do dobrych zmian została właśnie otwarta, ale żebyśmy mogli podążyć tą drogą potrzebne jest zwycięstwo w wyborach parlamentarnych, która będzie wymagać jeszcze większej pracy i determinacji.

Ale też potrzebny jest człowiek, który poprowadzi do zwycięstwa –  mówił prezes Kaczyński nie zdążył wypowiedzieć imiona, a zgromadzeni w Warszawskim Torwarze skandowali – Beata, Beata!

I to właśnie Beata Szydło została wytypowana podczas konwencji na przyszłą premier.

Mamy już prezydenta i będziemy mieli premiera – tymi słowami zakończył swoje przemówienie prezes PiS

Prezydent-elekt Andrzej Duda mówił o tym, że ten sukces to przede wszystkim znakomite zarządzanie i koordynowanie kampani przez Beatę Szydło, która sprostała tak trudnemu zadaniu jakim była kampania prezydencka. To kolejne zadanie będzie dla Beaty Szydło jeszcze trudniejsze, bedzie to zadanie poprowadzenia zjednoczonej prawicy do zwycięstwa w wyborach tej jesieni.

– Czas polityków – celebrytów się skończył! Czas polityków – rzemieślników – mówiła m.in. Beata Szydło na konwencji PiS i przekonywała do poparcia już w październiku 2015.

Ruszajmy w drogę, spotkajmy się w drodze i rozmawiajmy

– zakończyła Beata Szydłow

autor i fot.: Marko Markowski

 1. Irena
  | ID: af801f4e | #1

  Trudno uwierzyć.. Odebral premierostwo panu Marcinkiewiczowi,chociaż mówił,że nie będą oboje z bratem rządzili.Pożyjemy,zobaczymy.A pani Szydlo to pracowita kobieta,

 2. Irena
  | ID: c9fe8a04 | #2

  Pani Beata Szydło odkryła prawdziwe oblicze PiSu.Powiedziała, cytuje: że Komorowski wpędził nas w kłopot, przedstawiając projekt referendum. Gdyby wcześniej była rozmowa i prezydent szukałby konsensusu, to nie byłoby takich historii -antena Polsat News koniec cytatu.Z tej wypowiedzi wynika, ze pisowcy nie dążyli i nie dążą do poprawy ustroju, do zmian, a tym samym do przywrócenia biernego prawa wyborczego Polakom. Dlatego pełna mobilizacja rodaków, uczestniczenie w darmowych szkoleniach nt,JOW, uczestniczenie w referendum całymi rodzinami w 100%, pozwoli zmienić nasz poddańczy los. Cóz,za plecami pani Szydło,wytyczne wskazuje p.Kaczyński Jarosław,który ma antene pewnego radia do dyspozycji,może mówić co chce i zwoje mózgowe lansuje słuchaczom.Nie zawsze,co mówi jest prawdą i to trzeba wiedzieć.

 3. Irena
  | ID: c9fe8a04 | #3

  @NGO.Pięknie dziękuje za videa.Polecam szczególnie wywiad z panem Ziemkiewiczem.Mądry Gość, uczy nas od wielu lat.
  Ciekawe tez są Wiadomości @ RTO.Zasmuciła mnie informacja,ze burmistrz pięknej Nysy pan Kolbiarz ,walczący o fotel z dyscyplinowanym panem Sanockim,przychodzi do pracy z promilami alkoholowymi.Tak nie powinno być.Pan Miłkowski z @RTO ładnie przedstawił imprezy o różnej tematyce odbywające się na terenie Nysy, w których widać zaangażowanie NDK,szkóŁ,nauczycieli,uczniów,aby życie uprzyjemnić miejscowej ludności i turystom.Atrakcji nie brakuje. Zycze pomyślności rodakom.

Komentarze są zamknięte