Zapowiedzi wydarzeń w diecezji opolskiej

Niezależna Gazeta Obywatelska

katedraZapowiedzi wydarzeń w diecezji opolskiej:

1. Peregrynacja Krzyża Światowych Dni Młodzieży w diecezji opolskiej. W niedzielę 14 grudnia rozpoczyna się w naszej diecezji Peregrynacja Znaków ŚDM: Krzyża i Ikony MB Salus Populi Romani. Szczegółowy plan peregrynacji można znaleźć na stronie: http://botafe.pl/pl/2013-05-24-10-57-11/peregrynacja-krzyza-sdm-w-diecezji Odebranie znaków od młodzieży czeskiej odbędzie się na Kopie Biskupiej w niedzielę o godzinie 14:00 na szczycie.

2. Opolskie Spotkanie Młodych. Uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych Opola są zaproszeni na Opolskie Spotkanie Młodych, które będzie okazją do adoracji znaków ŚDM. Spotkanie odbędzie się 15 i 16 grudnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

3. Spotkanie modlitewne migrantów zarobkowych w Jemielnicy. Biskup Opolski zaprasza wszystkich migrantów zarobkowych i ich rodziny na doroczne spotkanie modlitewne w Jemielnicy. W tym roku odbędzie się ono w Niedzielę Świętej Rodziny 28 grudnia o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Jemielnicy.

4. Plus Prolog – diecezjalne spotkanie młodych na przełomie 2014 i 2015 r. Centrum Światowych Dni Młodzieży zaprasza młodzież całej diecezji na Plus Prolog – spotkanie młodych od grudnia do 1 stycznia do Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu. Będzie to główne spotkanie młodych w czasie peregrynacji znaków ŚDM. Wszystkie informacje i zapisy na stronie www.botafe.pl

Łączę wyrazy szacunku,

Hanna Honisz

Asystentka Biura Prasowego Diecezji Opolskiej

 

Komentarze są zamknięte