Watch Dog: Oszustwo czy wpadka wyborcza Marcina Ociepy?

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Kurirer z Panem AndrzejemKandydat na prezydenta Opola Marcin Ociepa w swojej najnowszej gazetce obiecuje, że Pan Andrzej który jest na zdjęciu w gazecie wyborczej – wróci do Opola – jeśli Ociepa wygra wybory. Tymczasem Pan Andrzej to… współpracownik radnego Marcina Ociepy który od dawna mieszka w Opolu, a jego żona startowała w tym roku z list Razem dla Opola do Rady Miasta. – To oszukiwanie Opolan i gruba wpadka marketingowa Ociepy – twierdzi pani Renata Majer, która informuje czytelników NGO.

Pan Andrzej – bohater Kuriera Opolskiego mieszka w Opolu. Pan Piotr (bo tak naprawdę ma na imię bohater ze zdjęcia) od kilku lat prowadzi prywatną firmę w Opolu. Marcin Ociepa specjalnie pytany o ten fakt podczas konferencji prasowej przyznał, że zdjęcie było ustawiane. – Nie ma to jak zwykłe oszustwo wyborcze. Nie taki emigrant jak go opisują – komentuje przedsiębiorca Piotr Habowski na swoim profilu facebookowym.

Watch Dog

  1. Ocieflorek
    | ID: 061f3db3 | #1

    Najpierw Garbowski z lipnym „sondażem”, teraz Ociepa z lipnym „emigrantem”… I tacy chcą rządzić miastem? Żenada. Po takiej wpadce pan Marcin powinien sam spakować walizkę, zejść ludziom z oczu i poszukać pracy za granicą.

Komentarze są zamknięte