Kongres Nowej Prawicy wystawi nowego kandydata na fotel Prezydenta Opola

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Janusz Korwin-Mikke– Z ramienia Kongresu Nowej Prawicy chcę poinformować Państwa iż w dniu jutrzejszym czwartek 25.06.2014 roku do naszego Miasta przybędzie Prezes KNP. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Mercury około godziny 15:30-15:45 gdzie zostanie przedstawiony kandydat na Prezydenta Miasta Opola z ramienia Kongresu Nowej Prawicy. – informują opolskie struktury KNP.

Ze względu, iż Janusz Korwin Mikke przylatuje jutro z posiedzenia PE samolotem rejsowym do Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice a lądowanie jest zaplanowane na 13:30 plus czas potrzebny na dojazd do Opola 2 godzin uważamy za wystarczający.
– „Sorry takie mamy drogi” – uspokaja na wszelki wypadek Dariusz Siczewski, gdyby spóźnił się Prezes do Opola. – Na pewno będzie to nowy kandydat na fotel prezydenta Opola, niko nie zamierzamy popierać – tyle ujawnia NGO Dariusz Siczewski. Wcześniej tym kandydatem miał być Zbigniew Stonoga, przedsiębiorca, która walczy niekonwencjonalie z fiskusem, o czym pisaliśmy już na naszych łamach.

TK

  1. Irena
    | ID: 981a1913 | #1

    Kolejny kandydat na stołek ,tak, tak to nie miekka kanapa dla prezydenta. Musi to być czlowiek terenowy typu lis, a nie misiu szukający barci.Wierze ze piekne Opole,rozspiewane,dobrego kandydata wytypuje.powodzenia

Komentarze są zamknięte