Zbigniew Stonoga szefem KNP w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska3

KNP OpolePrzedwczoraj (w piątek 8.08), w Opolu w Szarej Villi, odbyło się spotkanie działaczy i sympatyków Kongresu Nowej Prawicy z udziałem europosła Jarosława Iwaszkiewicza.

Podczas spotkania Prezes Zarządu Regionu Opolskiego KNP – Łukasz Szewczyk, powołał Zarząd Regionu w składzie: Łukasz Szewczyk – prezes, Rafał Łężny – sekretarz i Bartosz Baczyński – skarbnik.

Powołano także Przedstawicieli w powiatach Opolszczyzny: nyskim – Dariusz Bednarz, brzeskim (połączonym z namysłowskim) – Rafał Zieliński, kędzierzyńsko-kozielskim (jemu podlegają także powiaty: strzelecki, krapkowicki i głubczycki) – Mateusz Czubaszek, kluczborskim (połączonym z oleskim) – Bartosz Baczyński i prudnickim – Katarzyna Tomczak.

W Opolu prezesem oddziału opolskiego będzie, decyzją Janusza Korwin-Mikkego – pan Zbigniew Stonoga. Około 20-go sierpnia osobiście będzie go w Opolu rekomendował Pan Janusz Korwin-Mikke.

Oprócz powołania struktur, powołano sztab wyborczy KNP oraz dyskutowano nad strategią wyborczą w nadchodzących wyborach samorządowych.

Autor: Sekretarz Zarządu Regionu Kongresu Nowej Prawicy – Rafał Łężny

Fot. Manufaktura Form Fotograficznych Rafał Łężny

 1. niewidzialny27
  | ID: 6003a9bb | #1

  „W Opolu prezesem oddziału opolskiego będzie, decyzją Janusza Korwin-Mikkego – pan Zbigniew Stonoga”.

  tak wygląda Korwinowski liberalizm? On wyznacza Prezesów? Zakłamana, liberalna (utopijna) gnida.

  :):):) Śmieszne.

 2. | ID: 9a400f49 | #2

  @niewidzialny27

  uspokój się z tymi ocenami. rozumiem, że każdy ma prawo do automasakracji, ale jak czegoś nie ogarniasz, to nie pluj na ludzi.
  Pan Stonoga jest pełniącym obowiązki prezesem oddziału opolskiego.
  będzie musiał uzyskać poparcie oddziału, by utrzymać prezesurę. jeśli się sprawdzi – będzie prezesem nadal. jeśli nie, zostanie nim kto inny. proste jak budowa miski.

 3. Historyk
  | ID: 1b702aea | #3

  Głupotą polityczną było pozbycie się Skakuja.

Komentarze są zamknięte