Niech wygra Bal? [apel]

Niezależna Gazeta Obywatelska

Magda BalW sobotę 26 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie TVN zostanie wyemitowany kolejny, pierwszy „na żywo” odcinek programu X-Factor, w którym biorą udział talenty muzyczne z całej Polski. W tej edycji programu mamy wyjątkową reprezentantkę z Opolszczyzny – Magdę Bal. Jest to 18-letnia uczennica Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Muzycznej w Opolu. Dzielnie przeszła zmagania w eliminacjach, dostała się do domów jurorskich, a w tę sobotę wystąpi w pierwszym odcinku programu emitowanym „na żywo”.

Magda jest wspaniałą, młodą bardzo utalentowaną dziewczyną. Mieszka w Opolu – stolicy Polskiej Piosenki, a przez swój udział w popularnym programie muzycznym wspaniale promuje miasto i region. W jutrzejszym odcinku X-Factor to widzowie decydować będą o tym, którzy z wykonawców przejdą do następnego etapu. Dlatego bardzo prosimy o pomoc mieszkańców Opola. To od Was zależy, czy Magda pozostanie w programie. Prosimy o wysyłanie Magda Balsmsów na Magdę Bal, bo to Wy decydujecie o tym, czy Magda przejdzie do następnego odcinka, czy też sobotni występ będzie jej ostatnim w tym programie.

Poniżej zamieszczamy adres fanpage Magdy, na którym można dowiedzieć się więcej o niej oraz zobaczyć jej wcześniejsze występy w programie X Faktor

https://www.facebook.com/Magdalena.Bal.Official?fref=ts

Grzegorz Krukowski

Komentarze są zamknięte