NGO Gliwice: Spotkanie z Dorotą Kanią, kurs gender-ukryta prawda

Niezależna Gazeta Obywatelska

Radiostacja GliwiceW przyszły czwartek 13 marca o godzinie18:00 w CE im. Jana Pawła II odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Kanią, która przedstawi książkę Resortowe dzieci. Kto nie kupił to doskonała okazja aby nabyć. Kto już czytał może przepytać autorkę. Spotkanie organizuje Klub Gazety Polskiej – Gliwice.

Trwają katechezy neokatechumenalne.
W parafii Św Antoniego w Gliwicach – w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:30
W parafii Św. Anny w Zabrzu – w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 18:30
Warto w Wielkim Poście zbliżyć się do Boga. Zapraszamy!

W poniedziałek, 10 marca o godzinie18:00 odbędzie się przy ul. Chorzowskiej 42, kolejna Biesiada osiedlowa . Zapraszamy serdecznie!

Internetowy kurs GENDER – UKRYTA PRAWDA bije rekordy popularności. Już pierwsze wykłady sa udostępnione. Studiować można w każdym miejscu i czasie, dzięki platformie internetowej. Przedłużyliśmy zapisy do 15 marca. Nie zwlekaj, zapisz się!

Już 29 marca odbędzie się w Gliwicach kolejna już edycja kursu dla liderów ruchu prolife, organizowana przez Fundację PRO. mamy juz kilkuset działaczy. Zapisz się, to ważne. Obama właśnie oświadczył, że przekaże blisko 300 milionów dol. aborcyjnemu gigantowi, Planned Parenthood. Pieniądze pójdą nie tylko na aborcje, ale także na promocję dewiacji.

Czytaj:

O Gorzkich Żalach, wyjątkowym polskim nabożeństwie.

W piątek 21 lutego w warszawskim kinie Luna odbył się prasowy pokaz trzeciej części cyklu o transformacji, zatytułowanej Nomenklatura, dezinformacja i kryzysy kontrolowane. Tu Opis filmu i instrukcja jak go zobaczyć legalnie online.

Światowy Kongresu Rodzin ogłosił Światową Deklarację Rodziny. Wreszcie mamy światową kontrę przeciw ideologii gender. Koniecznie podpisz petycję (link w artykule) i podaj dalej!

Do zobaczenia!

Marek Waniewski

www.fronda.gliwice.pl

Komentarze są zamknięte