Dwustu Opolan wysłuchało Camerona w Opolu, w tym pięciu pracowników z „Wyborczej” [fotorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska18

Cameron w Opolu (29)Czy przeciętny mieszkaniec Opola zetknął się z pojęciem gender? Czy zdaje sobie sprawę z poważnych konsekwencji postulatów jakie niesie ze sobą ta ideologia? Czy zdaje sobie sprawę, że kampania prowadzona pod płaszczykiem równouprawnienia kobiet i mężczyzn jest realizowana poprzez strategie polityczne i środki prawne na skalę globalną? Czy zdaje sobie sprawę, że jest to siła burząca porządek natury, gorsza niż komunizm? Oceniając po frekwencji licznie przybyłych mieszkańców Opola i Wrocławia  na dzisiejszy wykład dr Paula Camerona, amerykańskiego badacza kwestii związanych z homoseksualizmem, można sądzić, że świadomość i chęć poszerzenie horyzontów w tym obszarze jest znacząca.

Władza człowieka robienia tego, co mu się żywnie podoba, oznacza władzę nielicznych robienia z pozostałymi tego, co im się żywnie podoba.

C.S Lewis

APOKALIPSA DEMOGRAFICZNA

Dr Paul Cameron z niezwykłym zaangażowaniem dzielił się własnymi wynikami badań prowadzonymi nad kwestią homoseksualizmu, jednego z postulatów gender mainstriming. Zaprezentował licznie przybyłym słuchaczom poważne konsekwencje i zagrożenia dla kultury europejskiej wynikające z nachalnej propagandy homoseksualnej oraz antykoncepcji będących owocem konsekwentnych działań „oświeconej” elity politycznej. Podkreślił, że zrównanie homoseksualizmu z heteroseksualizmem jako równoprawne orientacje seksualne jest błędem, a celem tej procedury jest m.in.  redukcja ludności świata, którą w ostatnich latach obserwujemy zwłaszcza w Polsce.  Współczynnik dzietności w naszym kraju jest krytycznie niski bo 1,2 (zastępowalność pokolenia wymaga 2,1).  Dla porównania w poprzednich latach średnio rocznie w Polsce rodziło się 900tys dzieci, w 2012r na świecie pojawiło się zaledwie 190 tys. Dr Cameron, użył stwierdzenia, że jeśli nic nie zmieni się w globalnej polityce społecznej to czeka nas „apokalipsa demograficzna”. Podkreślił również, że uprzywilejowanie wszystkich nieheteroseksualnych form współżycia jest „dogmatem politycznym” , który jest jawną opozycją do chrześcijańskiej wizji człowieka, gdzie „cudzołóstwo i homoseksualizm jest grzechem”, który godzi przede wszystkim w  człowieka i jego człowieczeństwo.

PORUSZAJĄCE WYNIKI BADAŃ

Z badań dr Camerona wynika, że mężczyźni o skłonnościach homoseksualnych są 2 razy częściej sprawcami przestępstw niż mężczyźni heteroseksualni. 4% kobiet heteroseksualnych popełnia przestępstwa, natomiast aż 12% kobiet homoseksualnych. Z badań dr Camerona wynika także, że dwa razy częściej kierowcami pod wpływem alkoholu są osoby homoseksualne(40%) niż heteroseksualne(20%). Podobnie w przypadku szeroko pojętych używek to właśnie osoby homoseksualne mają do nich większość skłonność.  Zastanawiające są wyniki badań nad długością życia osób homoseksualnych w porównaniu do osób heteroseksualnych. Średnia długość życia mężczyzn homoseksualnych z partnerem przy boku wynosi 52 lata, bez partnera 54 lata. Kobiety homoseksualne żyjące w związku średnio żyją 54 lata, bez partnerki 56 lat. Mężczyźni heteroseksualni natomiast będący w związku małżeńskim żyją średnio 82 lata, a kobiety heteroseksualne będące szczęśliwymi żona dożywają średnio 85 lat. Wstrząsające wyniki badań dotyczyły kontaktów seksualnych osób homoseksualnych z nieletnimi. Od 3 % do 4% homoseksualistów zadeklarowało, że uprawiało seks z chłopcami poniżej 5 roku życia, a aż 25% przyznało się, że miało relację seksualną z dziećmi do 16 roku życia.

CO ROBIĆ?

Wydawać by się mogło, że walka ze skutecznymi agendami państwowymi i medialnymi głównego nurtu dążącymi do zrównania, a co więcej uprzywilejowania LGBTQ jest z góry przegrana. Jednak jak to ujął dr Paul Cameron –  my Polacy jesteśmy niezwykle silnym narodem, który konsekwentnie i skutecznie potrafi bronić wartości, tradycji i konserwatywnego porządku społecznego. Olbrzymia frekwencja zwłaszcza ludzi młodych oraz mnogość pytań po wykładzie dają nadzieję na skuteczne i wielokierunkowe przeciwdziałanie homodyktaturze. Wierzę, że uda nam się powstrzymać zrównanie małżeństwa kobiety i mężczyzny z „małżeństwami homoseksualnymi”. Relacja kobiety i mężczyzny pobłogosławiona przez samego Boga w sakramencie małżeństwa, ukierunkowana na życie, tworzenie rodziny, rozwój i trud budowania wspólnych relacji jest bezcenną i unikatową instytucją przeznaczonych wyłącznie dla małżonków. To w rodzinie są przekazywane wartości i zasady społeczne młodemu pokoleniu. Młodemu pokoleniu, które jest przyszłością.

Według socjologa Gabriele Kuby do „pakietu genderowego” wchodzą:

 • Pełne równouprawnienie, więcej równość kobiety i mężczyzny
 • Zniesienie tożsamości obu płci
 • Zwalczanie heteroseksualnej normatywności, tzn pełne prawne i społeczne równouprawnienia,więcej uprzywilejowanie wszystkich nieheteroseksualnych form życia
 • Aborcja jako prawo człowieka(prawo reprodukcyjne”
 • Seksualizacja dzieci i młodzieży poprzez wychowanie seksualne jako przedmiot obowiązkowy z szkołach
 • Pauperyzacja rodziny

 

Autor: K.E.Ciećko

fot. T.Kwiatek, M. Żukowski

 1. Eleonora
  | ID: 49b2a414 | #1

  Miłościwie kończąca swój żywot, znana z „mniłości do ludzi”
  opolska GW opublikowała list otwarty jegomościa z ” opolskiej tektury”(?)- co to za organizacja o tak przemyślnej nazwie? Zna ktoś?
  W którym autor, opolski Uniwersytet nazywa ” panią lekkich obyczajów”
  Ciekawe jak na tę definicję zareagują władze uczelni, senat i pracownicy?!
  Wydaje się, że pismo procesowe powinno być już w toku.

  Fragment listu opublikowany w GW:

  Nie sądzę, żeby władze uniwersyteckie nie potrafiły odróżnić ideologii od faktów naukowych. Prędzej byłbym skłonny podejrzewać, że chodzi o te parę złotych z wynajmu sali, byleby tylko w obliczu niżu demograficznego dopiął się budżet. W tym sensie, moim skromnym zdaniem, cała przestrzeń akademicka Opola została narażona na możliwość potraktowania jej jak pani lekkich obyczajów, która oferuje swoje wdzięki na lewo i prawo bez żadnej autorefleksji nad własną, tym samym, dewaluacją zmierzającą w kierunku degeneracji i upodlenia istoty człowieczeństwa.

  Cały tekst: http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,14834471,Uniwersytet_Opolski_jak_pani_lekkich_obyczajow__LIST_.html#ixzz2idSfw2RN

  Zniewaga – występek polegający na znieważaniu innej osoby w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do tej osoby dotarła.

  Znieważyć można słowem (ubliżanie), pismem lub czynem poprzez inne obraźliwe zachowanie. Tym samym działaniem można dopuścić się również zniesławienia.

  Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 216 § 1 Kodeksu karnego.
  Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do 1 roku, jeżeli znieważa inną osobę za pomocą środków masowego przekazu (§ 2). W razie skazania za zniewagę za pomocą środków masowego przekazu sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (§ 4).

  Panowie Organizatorzy- do dzieła!

 2. ;)
  | ID: 58ee4344 | #2

  dr Cameron? To ten sam którego wypieprzyli ze stowarzyszenia skupiającego w USA psychologów za nierzetelność?
  No cóż tacy robią karierę w Polsce.
  Smutne ale prawdziwe.

 3. Eleonora
  | ID: 49b2a414 | #3

  @;)

  Smutne jest to, że powtarzasz plotki.

  „Paul Drummond Cameron – (ur. 9 listopada 1939 roku w Pittsburgu) doktor psychologii. Jest recenzentem zagadnień dotyczących zjawiska homoseksualizmu „British Medical Journal” (jednego z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych na świecie), a także „Psychological Reports” i „the Journal of the Canadian Medical Association”. Według danych National Library of Medicine jest jednym z najczęściej cytowanych badaczy zagadnień homoseksualizmu na świecie. Autor ponad 90 artykułów oraz pięciu książek w tym: „Exposing the AIDS Scandal”. Był wykładowcą University of Louisville, the University of Nebraska, i Fuller Theological Seminary. Obecnie dr Paul Cameron jest prezesem Family Reserch Institute (www.familyresearchinst.org).

  W 1985 roku amerykański magazyn gejowski The Advocate nominował go „Najbardziej niebezpiecznym człowiekiem Ameryki”. W 2005 roku magazyn ten okrzyknął go tym razem mianem „Wroga publicznego nr 2”.

 4. Wołyniak
  | ID: adb84f33 | #4

  @;)
  Dr Cameron odniósł się do Twoich zarzutów. Dziwne, że podobne słowa padły z ust obecnej na sali redaktorki opolskiej wyborczej. Aż ciśnie się na „palce”, aby zapytać czy to przypadek ;)
  Obejrzyj relację wideo od mniej więcej 1:55 godz.

 5. Anonim
  | ID: b9288453 | #5

  „Miłościwie kończąca swój żywot, znana z „mniłości do ludzi” opolska GW” – czyżby „szmata” tak padała na mordę, że już zamyka swoje regionalne oddziały?

 6. z Niemodlina
  | ID: 50104470 | #6

  Nie gaj czy jakieś gaje, tylko PEDERASTA, nazywajmy ich po imieniu, a nie w sposób w jaki żądają tego od nas homo-terroryści i sprzyjające im media i lewaccy wspak-kulturowcy

 7. szu
  | ID: 98ffc996 | #7

  @Eleonora
  PLOTKI????????

 8. Eleonora
  | ID: 49b2a414 | #8

  @szu

  Proszę przeczytać co mówi sam profesor.
  ( no chyba, że i w tym temacie „błądzi”)?

  http://www.fronda.pl/a/dr-paul-cameron-kiedy-jezdzilem-z-moimi-wykladami-bylem-zaczepiany-popychany-czasem-mnie-uderzono,31499.html

 9. ely
  | ID: b3d51b19 | #9

  Stalinowscy oprawcy jak prof.Bauman świeci obecnie na salonach, tylko to GW nie przeszkadza !!!

 10. Eleonora
  | ID: 49b2a414 | #10

  @Anonim

  Już w 2012 roku prasa donosiła o finansowych kłopotach GW.
  Nie bez kozery, dowiadujemy się że redakcję opuszczają Lizut i pan ” Czerwone pończoszki” Pacewicz:)
  Tuby ich propagandy.
  Polecam:

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/34518-tylko-plotka-czy-zapowiedz-nieuchronnego-upadku-gazeta-wyborcza-od-nowego-roku-zniknie-z-kioskow

 11. nowy
  | ID: 1c9d1bae | #11

  No i popatrz artykuł z 2013 r. a tu 2013 r. dochodzi końca i wyborcza w kiosku.

 12. kominiarz
  | ID: d53b34e7 | #12
 13. z Niemodlina
  | ID: 50104470 | #13

  @nowy

  Gdyby nie miliony złotych POmpowanych ze spółek skarbu państwa na reklamy w gazecie z czerwonym sztandarem w tle, to tego szmatławca dawno by już nie było. Oprócz tego, w dobie internetu, reżimowe gazety tj. gw, lisweek, POlityka i jeszcze kilka innych są prenumerowane przez biblioteki publiczne, urzędy wojewódzkie, gminne, miejskie, powiatowe i liczne spółki skarbu państwa. To im daje ok. 50% sprzedaży. Płaci cały naród za kłamstwa.

 14. kominiarz
  | ID: d53b34e7 | #14

  To, że Gówno Wyborcze nadal jest w kiosku, to nic zaskakującego przy reżimowym rządzie. Dla mnie zadziwiające jest, jakim trzeba być kretynem, żeby te gówno kupować i czytać. No chyba, że kupującego nagle coś dorwało i kupuje w celu takim jak załączyłem na powyższym obrazku. No ale to i tak jest desperacja w dobie velvetu -:)

 15. Eleonora
  | ID: 2d3d8cd2 | #15

  GW nie ustaje w atakach na profesora Camerona.
  Dzisiaj poci się żurnalistka(?) Anita Dymitruk.
  Az mi tej pani żal, pisac takie bzdety…
  Kto tej pani każe?!
  Chyba, że ma do wyboru:
  zbiór truskawek w dalekiej Flandrii :))
  zbiór grzybów w niemodlińskich lasach :))
  To rozumiem, nie da się utrzymać z pisania nekrologów
  ( bo tych funkcji zmierza opolskie wydanie GW)

  Czy prawdą jest, że zaprzestano drukowania opolskiej wkładki?!

 16. Irena
  | ID: 41f9bfff | #16

  @PP>NGO.Dzięki za fotorelacje i video ze spotkania. Warto wiedzieć.

 17. Eleonora
  | ID: 29ffafaa | #17

  Dzisiaj pan Frelich dał głos

  „Przyglądając się relacji ze spotkania w uniwersyteckiej auli z guru homofobów Paulem Cameronem, chyba bardziej od jego absurdalnych teorii na temat osób homoseksualnych zniesmaczyła mnie obecność za jego plecami baneru z logo „Solidarności”. Uważam, że ci, którzy go rozwiesili na tym mityngu kłamstw i pogardy, dopuścili się świętokradztwa.
  Bo w polskiej tradycji „Solidarność” to świętość. M.in. dlatego, że stawała murem za słabszym, poniewieranym, wyszydzanym. I dlatego że była znakiem sprzeciwu wobec delegalizowania, wykluczania, piętnowania.

  Sztandar „S” był naszą dumą wobec świata, bo było pod nim miejsce dla każdego, kto nie godził się na wyrządzanie krzywdy innemu człowiekowi. W opolskiej auli ten sztandar został wystawiony, by trzepotał do rytmu słów odzierających ludzi z godności i niosących im ból. Został więc splugawiony i zbezczeszczony. Owszem, mam świadomość, że „Solidarność”, ta dzisiejsza, ma się do tej dawnej, legendarnej, jak górka na zetwuemie do K2. Ale i tak przykro patrzeć, jak wielkie słowo pisane solidarycą robi teraz za tło dla opluwaczy.

  hhehhhh i takie kwiatki pisze pierwsza flegma GW:)))
  Oni naprawdę nadają się tylko do tworzenia nekrologów….

 18. z Niemodlina
  | ID: 50104470 | #18

  @Eleonora

  Ten Frelich to chyba jakiś heterofob :) he, ten kiepski wywód na temat baneru Solidarności to kojarzy mi się, z tym atakiem ostatnio na „W” w trakcie kampanii referendalnej w Wawie. Gdy HGW oraz tonąca Platforma używa „P” tzw. kotwicę, symbol Polski Walczącej, to wszystko jest OK, nie ma mowy o profanacji, zawłaszczaniu symboli etc. jednak gdy przeciwna strona używa „W” wtedy lecą gromy z gw i tvn’u :) ehh obłudnicy.

  Ty Frelich, czy wiesz, że nikt tak nie piętnował i wykluczał homoseksualistów, jak wasi idole jeden w ciemnych okularach,mianowany w Moskwie na generała, drugi zwany przez środowisko gazety wyborczej „człowiekiem honoru”, zapoznaj się pan z ich osiągnięciami w tej kwestii w czasach PRL, a uświadomisz sobie,że pan Cameron to przy nich pikuś.

Komentarze są zamknięte