Brudziński: Chłopaki nie płaczą. PiS składa doniesienie do Rady Europy

Redaktor Obywatelski2

Joachim Brudziński„Kampania PiS w Warszawie była skuteczna. Przegraliśmy tylko o włos i tylko dlatego, że Miller podał Tuskowi tlen” – mówi Joachim Brudziński w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Mimo przegranej, chłopaki nie płaczą. Robimy swoje. Jest już zawiadomienie do prokuratury w sprawie niedopełnienia obowiązków związanych z referendum. Teraz będzie też wniosek PiS do Rady Europy. Premier i prezydent złamali kartę Rady Europy. Tusk i Komorowski psują demokracje” – uważa. Gość RMF FM twierdzi, że PO zastraszało mieszkańców stolicy. „Ponad 200 tysięcy urzędników w Warszawie miało powody, by bać się głosować. Panowała atmosfera strachu”- tłumaczy.

Joachim Brudziński twierdzi, że „nikt lepiej od nas, mieszkańców Szczecina, nie wie, ile warte są obietnice Tuska. Obiecywali uratować stocznie a dziś po stoczni biegają szczury”- przypomina. „Prawda jest taka, że tyle są warte obietnice warszawiaków”- dodaje.

„Wczorajszy mecz? Paskudnie grali!” – załamuje się Brudziński na antenie RMF FM.

RMF FM , lz

 1. Irena
  | ID: fda98607 | #1

  A ja wierzyłam w drużynę pana Fornalika. Zawiodłam się.
  Cóż, takich mężczyzn mamy na pęczki.!!!!!!!
  A skargi partii pana Kaczyńskiego,czy zostaną rozpatrzone? Nie jestem strachliwa, ale boję się, że zostaną przeczytane i schowane na dno biurka jednego z wielu setek urzędników..

 2. Mario77
  | ID: 5e083f5a | #2

  Nagle PiS przypomniał sobie o Radzie Europy! Sic

Komentarze są zamknięte