Graś ratuje sytuację jak może: „Hania da się lubić”

Redaktor Obywatelski1

Paweł Graś wiki„Hania da się lubić. Nie trzeba jej odwoływać. Odwołanie prezydent stolicy przysporzy kłopotów jedynie warszawiakom. Najbardziej komfortowe dla mieszkańców stolicy, będzie pozostawienie na stanowisku Hanny Gronkiewicz-Waltz”- przekonuje Paweł Graś, gość Kontrwywiadu RMF FM.

„Referendum w Warszawie to żółta kartka dla PO i to dotarło już do naszej świadomości” – podkreśla i dodaje: „Wyciągnęliśmy wnioski. Chcemy odwrócić zły trend”.

„Jeśli warszawiacy pozostawią na stanowisku prezydent stolicy, ten rok kadencji, który jej pozostał, zostanie dobrze wykorzystany”- obiecuje rzecznik rządu w RMF FM.

Paweł Graś zniechęca do głosowania w stolicy. „W przypadku wygrania referendum w Warszawie, cieszyć się będzie Jarosław Kaczyński”- argumentuje. Co po ewentualnym odwołaniu Gronkiewicz-Waltz? „Komisarz w Warszawie albo wcześniejsze wybory. Jeszcze nie ma konkretnego scenariusza”- mówi gość RMF FM.

Buzek krytykuje Rostowskiego? „W debacie o OFE często pojawiają się elementy emocjonalne. Odłóżmy je na bok. Zajmijmy się argumentami merytorycznymi”- apeluje do krytykujących reformę OFE gość RMF FM.

RMF, lz

 

  1. Irena
    | ID: 70407af4 | #1

    Pan Gras zapewne buty czyści Niemcowi,u którego mieszka.Nie ma pojęcia o polskiej polityce, o polskich problemach,o polskiej biedzie.Warszawa to bogate miasto,Fundusze płyna z całej Polski. Ale zarządzanie nimi, przez panią Hanne GW jest fatalne.tak jak całe fatalne jest jej ugrupowanie PO
    Warszawiacy.Dokonujcie zmian.Macie mądrych wykształconych mieszkańców, skorzystajcie z ich wiedzy. Moge Wam taczke podesłać, aby pani prezydent z uśśmiechem zarażliwym wygodnie wyjechała ze stolicy.

Komentarze są zamknięte