Wyjęci spod prawa

Redaktor Obywatelski3

Jadwiga ChmielowskaSą równi i równiejsi. Nie dotyczy to tylko prawa, możliwości zatrudnienia, ale i ochrony dóbr osobistych. Aż wstyd przyznać, że sama nie zwróciłam na to uwagi, że jak media piszą i mówią o podejrzanych o pedofilię księżach, to zawsze podają imię i nazwisko. Jest mama Madzi – Katarzyna W., ale już – np. ks. Gil.

Na portalach, w gazetach, w telewizji i radio – wszędzie księża pedofile, aż strach lodówkę otworzyć. Czyżby Wydział IV SB ożył? To, że akcja jest skoordynowana, to moim zdaniem pewne. Odnoszę wrażenie, że środowiska progenderowskie opanowały niektóre media i usiłują społeczeństwu przedstawić Kościół Katolicki, jako klub gejowsko – pedofilski. W ich zamyśle jest takie postraszenie rodziców, aby bali się posyłać dzieci na lekcje religii, czy do kościoła! Trwa walka o serca i umysły Polaków. Nowa ideologia chce stworzyć nowego człowieka. Stare wartości kultury chrześcijańskiej, przeszkadzają. Tak samo przeszkadzały komunistom i nazistom. Jedni i drudzy mordowali księży i chrześcijan. To jasne, że dla zwycięstwa zbrodniczej ideologii komunistycznej, muszą zostać zniszczone fundamenty, na których zbudowane było życie narodów Europy, czyli cywilizacja łacińska-chrześcijańska. Teraz mam wrażenie, że postępują zgodnie z tym, co radził Antonio Gramsci. Trwa marsz przez instytucje – uniwersytety, kulturę, a nawet szkoły i przedszkola. Nowy totalitaryzm ma być wprowadzony nie przy pomocy siły, bo ona rodzi opór, a miękko, przez zawładnięcie umysłami.

Już w polskim sejmie procedowana jest ustawa, zabraniająca nie tylko głoszenia poglądów na temat odstępstwa od seksualnej normy, ale i jakiejkolwiek dyskryminacji osób, mających problemy z tożsamością płciową, czyli w zatrudnieniu w szkołach, przedszkolach, a nawet w charakterze opiekunki do dziecka, we własnym domu. No cóż, już niedługo, gdy użyję słowo „wynaturzenie”, zostanę skazana, jako „faszystka” za sianie „mowy nienawiści”. Natura jednak pozostaje bez zmian, a wynaturzenia atakują jedynie gatunek ludzki. Samiczki rybek, motylków, muszek, ptaków składają jajka, a sarenki i szczeniaczki instynktownie podpełzają do cyca mamy. Już słyszę jak niemowlak zamiast mama, wypowiada pierwsze swoje słowo – „rodzic A” i zamiast tata krzyczy – „rodzic B”!

Równocześnie z promocją zachowań genderowych trwa atak na rodzinę. Już w Polsce, przed kilku laty oskarżono pewną babcię o pedofilię za zrobienie zdjęć, przewijanej wnusi. Wczoraj dowiedziałam się, że prasa kanadyjska jeszcze przed procesem, skazała aresztowanego policjanta polskiego pochodzenia za to, że nagrał pierwsze samodzielne golenie się niewidomego syna. Zapomniał wyłączyć w łazience kamerę, gdyż przyszli goście – szwagierka z dziećmi. Gdy zorientował się, że nagrał także młodszego syna w kąpiącego się w wannie, skasował film. Na dysku pozostał jednak ślad. Teraz w więzieniu czeka na proces.

Rodzice – nie róbcie zdjęć swoim pociechom, bo zostaniecie pedofilami, a wasze dzieci wychowa genderowy dom dziecka, genderowe przedszkole i szkoła. Mogą trafić też do gednerowej rodziny zastępczej i będą miały dwóch tatusiów, lub dwie mamusie. Piszę, co myślę -póki jeszcze wolno. Za chwilę, jak zapanuje nowa odsłona komunizmu – genderyzm, to w nowym totalitaryzmie czeka nas powtórka z rozrywki – podziemna bibuła i kościół w katakumbach. O Polskę jestem spokojna. My Polacy, nie tylko mamy kilkusetletnie doświadczenie w konspiracji, ale i brak instynktu stadnego. Uwielbiamy też robienie na przekór. Może dlatego trwa w niektórych mediach tak zacięta walka z polskością? Totalitaryzm u nas nie przejdzie, musi być nam narzucony siłą.

Jadwiga Chmielowska

Felieton ukazał się na stronie SDP.pl

 1. Irena
  | ID: c127e499 | #1

  Racja.Ksieza sa z góry wymieniani z imienia i nazwiska,chociaz wyroku nie usłyszeli.Zgadzam sie z miła Autorka. Rodziny musimy bronic. i wierze,ze obronimy. Polacy sa zaparci we wszelkich bojach a nawet w konspiracjach. Dzieki.

 2. kominiarz
  | ID: a42633e5 | #2

  Jest tak dlatego, że w tym temacie (Kościół) niewiele zmieniło się od czasów pierwotnych, czyli od połowy lat 40-tych. Znamiennym tutaj będzie tekst ubeka do więźnia w filmie „Czas Honoru” => „Wychodzą bo mała szkodliwość społeczna. Tylko kościoły obrabiali a nie porządnych ludzi tak jak ty szmaciarzu”. Trzeba coś dodawać?
  Nie zmienia to oczywiście faktu, że przestępca nie może kryć się pod sułtanną. Tyle, że dysproporcje są aż nazbyt jaskrawe i niewidoczne są tylko dla ociemniałych TVN – owskim błotem i Gównem Wyborczym.

 3. Irena
  | ID: c127e499 | #3

  @kominiarz Witaj., Błoto plus G..no Wyborcze,jestesmy faszerowani,ale my nie przyjmujemy tych ” darów”. pozdrawiam

Komentarze są zamknięte