Braun i Maciejewski jutro w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska1

zaproszenie - wykład - 08-10-2013Klub Polonia Christiana i Krucjata Młodych zapraszają na spotkanie z Grzegorzem Braunem i Gabrielem Maciejewskim. Spotkanie odbędzie się w Opolu 8 października.

„Czy historię Polski należy napisać na nowo?” to temat wykładu i dyskusji z Grzegorzem Braunem i Gabrielem Maciejewskim, na które zaprasza Klub Polonia Christiana.

Spotkanie odbędzie się 8 października w Domu Katechetycznym przy opolskiej Katedrze, Pl. Katedralny 2. Wykład połączony z dyskusją rozpocznie się o godz. 17.30. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wydarzeniu patronuje portal PCh24.pl

  1. ely
    | ID: 25a49634 | #1

    Jak podaje „Rzeczpospolita” po dymisji szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego, gen. Janusza Noska, wyszła na jaw umowa o współpracy z Federalną Służbą Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Miała ona zostać podpisana dwa lata temu, po katastrofie smoleńskiej.
    Zakres współpracy między SKW a FSB jest tajny. Z nieoficjalnych informacji „Rzeczpospolitej” wynika, że FSB mogła dzięki tej umowie prowadzić szerokie i nie do końca kontrolowane działania w Polsce.

    Zarówno MON jak i MSW nie chciały rozmawiać z „Rzeczpospolitą” na temat FSB. Urzędnicy odsyłali dziennikarzy do działającego przy Radzie Ministrów Kolegium do Spraw Służb Specjalnych.

Komentarze są zamknięte