MSZ odradza wyjazdy do Egiptu

Redaktor Obywatelski1

egipt zamieszki you tubeStale wzrastający konflikt wewnętrzny w Egipcie sprawił, że polski MSZ wydał komunikat „nie podróżuj”, odradzając wyjazd do Egiptu w najbliższym czasie.  To trzeci stopień zagrożenie. Kolejny  – czwarty komunikat może zabrzmieć tylko: „opuść natychmiast kraj”. 

Podczas wczorajszych zamieszek w Egipcie zginęło około 600 osób. Dziś 77. Konflikt wewnętrzny w kraju staje się każdego dnia coraz groźniejszy.

tvp,lz

[fot: youtube]

  1. Irena
    | ID: 9d34b86a | #1

    Kazdy człowiek ma rozum……Jezeli chce, niech wyjeżdza do Egiptu, Jednakże niech nie liczy, ze jego powrót wojewoda bedzie zwracał i to – z naszych podatków.
    A może jeszcze ci bogacze zaźądają od nas odszkodowań.???
    Tu przepisy powinny być jednoznaczne. Większość dzieci i polskich rodzin nigdzie nie wyjeżdzają . Te fundusze,które Wojewodowie wypłacaja za niby upadłe biura turystyczne to jedna wielka ściema. Z tych niby upadłych biur zakładane sa z tymi samymi włascicielami – Nowe biura,nowe podmioty gospodarcze,ale nikt tego nie kontroluje.A dlaczego brak kontroli?Bo to powiazania ze skarbówka, bo to kolesie w sadach w Krajowym Rejestrze Sądowym i inne ciekawe zwiazki partnerskie.

Komentarze są zamknięte