Relacja ONR z wizyty Tuska w Opolu

Autor Obywatelski5

20130627_110011Opolskie środowiska patriotyczne w ostatniej chwili otrzymały informację, że w czwartek 27 czerwca ich miejscowość ma odwiedzić Donald Tusk. Związane to było z kwestią ewentualnej rozbudowy Elektrowni Opole, w której sprawę bardzo aktywnie włączyli się również członkowie lokalnej Brygady Obozu Narodowo-Radykalnego.

Mimo krótkiego czasu reakcji oraz bardzo wczesnej pory wizyty, ponad 20 osób zebrało się pod bramami ELO. W grupie tej nie mogło zabraknąć oczywiście przedstawicieli ONR, którzy pojawili się z banerem. Wzbudzili oni powszechne zainteresowanie, premier po zapoznaniu się z celem wizyty narodowców powiedział: „To przynajmniej to jedno mamy wspólne.”

Oprócz Donalda Tuska, do Opola zjechali także przedstawiciele PGE oraz Grupy Węglowej, którzy podpisali porozumienie w sprawie budowy kolejnych bloków. Można więc uznać, że jest to mały krok naprzód, a kampania obywatelska „TAK DLA ELEKTROWNI” przynosi oczekiwane rezultaty. Mimo potencjalnego sukcesu patrioci zapowiedzieli jednak, że będą monitorować sytuację dopóki nie powstaną kolejne bloki energetyczne.

Obóz Narodowo-Radykalny pokazał po raz kolejny, że żyje nie tylko przeszłością i martyrologią, ale bardzo aktywnie włącza się w inicjatywy dotyczące przyszłości regionu i Polski.

TAK DLA ELEKTROWNI – TAK DLA ŚLĄSKA !

Brygada Opolska Obozu Narodowo-Radykalnego

 1. Irena
  | ID: 7f33e08f | #1

  Walczyć do skutku.Ale nie wiedziałam,ze pan premier wstaje o czwartej,aby raniutko zjawic sie w Opolu. Niespodzianki lubi robić. Ale i ONR tez niespodzianke zrobiło i przybyło w porę.
  A co on cały dzień robi? jeden dzień, drugi.trzechsetny,dwutysieczny skoro nigdzie nie widać dobrobytu.?
  List intencyjny z Grupą Węglową / co to za twór, kto i kogo reprezentuje?/ nie przesądza sprawy rozbudowy elektrowni.Poseł Tomczykiewicz chce likwidacji polskich kopalni i to wszystkich. A taka sytuacja siega lat 1996,kiedy to liczne podmioty gospodarcze na czele których stali wykładowcy z uczelni ,sprowadzały do Polski wielkie ilosci wegla z Ukrainy, po 60 zł za tone.

 2. ja
  | ID: 1ad54a74 | #2

  Niesamowity tłok!!
  Demonstracja jak cholera!!
  Hi Hi
  Propaganda sukcesu zupełnie jak w Trybunie Ludu.
  Och ta rozrywkowa strona!!
  Hi Hi

 3. kominiarz
  | ID: dc545061 | #3

  @ja
  To po kiego grzyba tu wchodzisz? Stań pod kioskiem w kolejce po NTO :P

 4. Irena
  | ID: 7f33e08f | #4

  @ja.Dzisiaj to trafiłeś.Tłok,ścisk, komplementy,lud nadęty..Jak w bajce ” Lokomotywa”.

 5. Sosen
  | ID: 3663000d | #5

  Zdjęcie w momencie rozwinięcia baneru, także „bez spiny”.

Komentarze są zamknięte