Już jest! Siódme papierowe wydanie NGO!

Niezależna Gazeta Obywatelska4

NGO 7 jedynkaSzanowni Czytelnicy,
z dumą oddajemy Państwu do rąk siódmy już numer naszej gazety. Dlaczego z dumą? Otóż przełamaliśmy medialny monopol! Już bowiem od września będziemy składać na Państwa ręce pismo z comiesięczną dokładnością w imponującym nakładzie. Tym samym konsekwentnie i z pełną determinacją powiększamy przestrzeń wolności i niezależności, której w mediach głównego nurtu po prostu brakuje. Sumiennie wypełniamy i będziemy wypełniać medialne „białe plamy”, w obliczu których milczą, z rządowej łaski, zawodowi „ugrzecznieni” dziennikarze pełni frazesów o „politycznej poprawności” i „mowie nienawiści”.

Przedstawimy Państwu w specjalnym wywiadzie Krzysztofa Fąferko, skazanego za propagowanie „ustroju totalitarnego”, który opowie jak na własnej skórze poznał obłudę, fałsz i nienawiść mediów do tego co polskie. A także konsekwentnie pomijane ludobójstwo na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, którego ofiary wołają o Pamięć. O pamięci tej przypomni Marcin Żukowski.
Szanowni czytelnicy my jesteśmy dla Was, dla obywateli, bez względu na aktualne mody i układy, a do tego skuteczni. Dowody? Za nami sukces Akcji Obywatelskiej „Tak dla Elektrowni – Tak dla Śląska” zainicjowanej przez naszą redakcję, której rzecznikiem i niekwestionowanym liderem był Tomasz Kwiatek, który w swoim tekście przybliży Państwu jej przebieg. Za nami kolejna równie udana akcja obywatelska „Szukamy polskich śladów na Górnym Śląsku”, której finał w postaci dodatku specjalnego dołączony jest do obecnego numeru. Ale nie spoczywamy na laurach. Jednocześnie rozpoczęliśmy akcję „Szukamy śladów zbrodni komunistycznych”, publikujemy również apel dla miłośników Indiany Jonesa, czyli „Odkryj utracone dziedzictwo Kresów”.

Nasze inicjatywy mają na celu wypracowanie społeczeństwa obywatelskiego, niezależnie myślącego, odrzucającego nachalną „michnikowszczyznę” i zachodni „anonimowy”, kapitał. Wiemy, że nam się uda! Jesteśmy u siebie, między swoimi, dla
swoich!

Tomasz Greniuch
Zastępca Redaktora Naczelnego NGO,
Wiceprezes Stowarzyszenia
„Stop Korupcji”

Pobierz na e- maila siódme (06-2013) wydanie specjalne NGO

Nakład 8 tys. egzemplarzy. Objętość 16 stron. W razie zapotrzebowania prosimy o kontakt!

 1. Irena
  | ID: 59786a26 | #1

  Super gazeta.Warto czytać. nadal sie uczymy, niezależnie od wieku.Dzięki.

 2. obiektywny
  | ID: 3c2bc78b | #2

  Mam nadzieję że bedziecie dalej, także w papierowym wydnaiu mocno jechac na Niemców. Lubię się bowiem śmiac z tych kuriozalnych arykułów.

 3. z Niemodlina
  | ID: 697c34a9 | #3

  Wybieram się jutro na spotkanie z panem Cenckiewiczem, chętnie wezmę trochę egzemplarzy NGO i rozprowadzę je w Niemodlinie :)

 4. Irena
  | ID: 59786a26 | #4

  @obiektywny. Artykuły sa merytoryczne, Nie doczytałam się „Jechania na Niemców”jak sobie życzysz.Wg mnie – nie jesteś obiektywny. Poczytaj dokładnie kolejny numer,bo warto. A śmiech to zdrowie.Więc się śmiej.Masz najpiękniejszy świstakowato – wampirkowaty uśmiech na świecie.

Komentarze są zamknięte