Jacek Rostowski zatrudni dziewiątego wiceministra

Redaktor Obywatelski2

Minister Rostowski podszedł na chwilę do samorządowców [fot. T.Kwiatek]Jest takie miejsce, gdzie problem bezrobocia nie istnieje. To Ministerstwo Finansów. Jacek Rostowski zatrudni sobie w tym tygodniu kolejnego, dziewiątego już wiceministra – ustalił reporter RMF FM Krzysztof Berenda. Będzie to rekomendowana przez PSL dr Dorota Podedworna-Tarnowska ze Szkoły Głównej Handlowej.

 Więcej na: RMF24.pl

lz

  1. Irena
    | ID: ffa2b543 | #1

    W Szkole Głównej Handlowej spotkałam dobrych fachowców,z kilku dziedzin.Dlatego, zapewne dziewiąty zastepca ministra Rostowskiego będzie merytorycznie przygotowany do pracy w rzadzie. Ale czym bedzie się zajmował?. Widocznie podpisano z Unią dokumenty, z wymyślanymi tematami tudzież załącznikami , które tylko w Polsce są wymagane przy otrzymaniu dotacji,co powoduje,wyższe koszty tychże projektów i większą Niemozliwość otrzymania funduszy. A może harem kompletuje?? Kto to wie???

  2. ely
    | ID: cc14a7d4 | #2

    Stanowczo za mało zastepców ma Pan Rostowski, tym bardziej że nie płaci im z własnej kieszeni. On w każdej chwili moze wyjechać z Polski, ma paszport brytyjski , z długami zostanie naród .

Komentarze są zamknięte