Targi Pracy w Nysie – wielkie nadzieje i rozczarowanie

Redaktor Obywatelski2

NysaJak podaje Radio Opole 2 tysięcy osób odwiedziło do tej pory nyskie Targi Pracy Partner 2013, które trwają w tamtejszym muzeum. Problem w tym, iż oferty pracy są związane głównie z wyjazdem za granicę, natomiast tylko kilkanaście z nich pochodziło z lokalnych firm. 

Radio Opole podało, iż wiele osób było rozczarowanych i wyszło z targów z kwitkiem.

Bezrobocie w regionie Nysy jest największe w całym województwie. Tylko w powiecie nyskim bez pracy pozostaje 10 tys. osób.

Radio Opole, lz

 1. JT
  | ID: d1d22bf8 | #1

  GONIĆ BARSKĄ ! ! ! – BARSKA DO LAMUSA ! ! !

  „Jak podaje Radio Opole 2 tysięcy osób odwiedziło do tej pory nyskie Targi Pracy Partner 2013, które trwają w tamtejszym muzeum. Problem w tym, iż oferty pracy są związane głównie z wyjazdem za granicę”

  PROPAGANDA PEŁNĄ GĘBĄ

  Barska tylko do Radia Opole lata – niczym niestrudzony Joseph G. Rzygać mi się chce jak znowu na tym radiu słyszę tego piegusa – co za dużo to świnia nawet nie zje !

  „Powiat nyski jest duży, ale to nie połowa Opolszczyzny, aby „blachy”, co drugiego samochodu z naszego województwa, które widzimy w Holandii zaczynały się na ONY. To o czymś świadczy !”

  http://ngopole.pl/2013/02/12/z-ladnej-miski-sie-nie-najesz/

 2. Irena
  | ID: 6905884e | #2

  Dopóki będą obowiązywały złe ustawy, w tym wysokie koszty pracy Zusowskie,/ ustawa pana Buzka /, to pracodawcy polscy nie będą przyjmowali do pracy na umowy, gdyż nie podołają kosztom.
  Tylko zmiana rządu, tych nieudaczników sytuacje poprawi. Tylko , coś nagłego musi zadziałać,bo głaskanie piórkiem po …. czterech literach działaczy z Partii Miłości jeszcze ich bardziej rozwesela i przedłuza rodaków agonie !!!!!!!!!

Komentarze są zamknięte