SZLACHETNA PACZKA poszukuje liderów w województwie opolskim

Redaktor3

szlachetna paczka liderzy plakatSZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra działający na terenie całej Polski. W przemyślany sposób łączy rodziny żyjące w niezawinionej biedzie, wolontariuszy, którzy docierają do rodzin i dobierają pomoc adekwatną do potrzeb, darczyńców, którzy przygotowują paczki odpowiadające konkretnym potrzebom i dobroczyńców, którzy wspierają projekt finansowo. Potrzebujemy wsparcia, by jeszcze lepiej zbudować system udzielania mądrej pomocy w naszym województwie!

Aktualnie poszukujemy liderów. Liderzy to osoby, które organizują pomoc w swoim mieście. Do głównych zadań lidera należy zbudowanie zespołu wolontariuszy, pozyskanie adresów rodzin najbardziej potrzebujących, zorganizowanie logistycznej części projektu. Liderzy uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach. Jeśli wartości wsparcia osób słabszych, budowanie solidarności międzyludzkiej są dla Ciebie istotne, a do tego posiadasz rozmach managerski, a wyzwania to dla Ciebie codzienność to zapraszamy do rekrutacji. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie superw.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca.

Szczególnie liderzy poszukiwani są w Kędzierzynie-Koźlu, Strzelcach Opolskich, Głuchołazach, Głubczycach, Krapkowicach i Oleśnie.

Jesteś potrzebny

Katarzyna Ciećko – Koordynator Wojewódzki

 1. | ID: dd3e46ae | #1

  To bardzo dobra i potrzebna inicjatywa.

 2. Irena
  | ID: 439ac46d | #2

  Jak długo jeszcze będziemy musieli organizować wszelkie zbiórki na Rodaków,którzy nie mają pracy, którzy nie mają dachu nad głową??Czy nazwa „Szlachetna paczka ” odpowiada rzeczywistości.??
  Za pana Tuska,zaczęło się to dziadowanie.Niemniej, ja tez dokładam się w miare mozliwości, ale uważam,że raczej powinno się pójść w kierunku zaktywizowania bezrobotnych.
  A Wszelkie wywiady społeczne stosowane przez MOPSy są drakońskie,poniżające całe rodziny po dziadków,pociotków włącznie. Ale wolontariat jest wychowawczy.

 3. Irena
  | ID: 439ac46d | #3

  @NGO.Dzieki za filmiki, w tym z pania prof.Pawłowicz.Doskonałe,pouczające.

Komentarze są zamknięte