Koniec dobrej passy Odry Opole

Redaktor Obywatelski1

Zespół Odry Opole przegrał podczas spotkania w Bielsku Białej z miejscową Stalą 2-0. Należy szybko zapomnieć o porażce i przygotować się do kolejnego spotkania z LZS Leśnicą.

Mecz rozpoczął się pechowo, gdyż już w pierwszej minucie żółtą kartę otrzymał obrońca Odry, Tomasz Copik. W 35 minucie rzut karny wykonywany przez Damiana Zdolskiego obronił Marcin Feć, jednak dobitka zawodnika Stali, Maksymiliana Wojtasika okazała się skuteczna i było 1-0.

Bramkę na 2-0 na Stali zdobył w 71 minucie Marcin Kocur.

Po tym spotkaniu zespół z Opola spada w tabeli na 5 pozycje, tracąc do lidera Przyszłości Rogów 6 punktów. Na 2 miejscu jest Pniówek Pawłowice Śląskie(20pkt) a trzecia Szczakowianka Jaworzno(19pkt).

Odra: Feć – Surowiak, Michniewicz, Drąg  46. Luptak, Wdowik, Czerwiński  68. Kowalczyk,  Copik, Wawrzyniak, Piegzik  87. Filipowicz, Deja – Wasilewski  60. Setla

Trener Dariusz Żuraw

BKS: Zieliński – Zdolski, Antczak, Gęsikowski, Wojtasik  81.Bujoik- Wójcik, Czaicki, Rucki D. II  90. Lech , Olszowski  90. Mikoda, Boczek – Kocur  78. Zaremba

Trener: Jan Furlepa

Przy okazji pozdrawiamy naszego kolegę z redakcji Pawła Czyża, który jest mieszkańcem w Bielska Białej :)