Trwa zwycięska seria Odry Opole! Zobacz składy i strzelców bramek

Redaktor Obywatelski2

Odra Opole pokonała u siebie ekipę LKS Czaniec 3-1. To już trzecie kolejne zwycięstwo zespołu z Oleskiej- dodajmy trzecie pod wodzą nowego trenera Dariusza Żurawia.

Bramki dla Odry zdobyli Sebastian Deja w 15 minucie oraz Marcin Czerwiński w 69. Bramkę dla gości zdobył z rzutu karnego Maciej Żak w 43 minucie. Ten sam zawodnik zaliczył bramkę samobójczą w 90 minucie ustalając wynik spotkania na 3-1 dla Odry.

Składy:

Odra: Feć – Surowiak, Michniewicz, Rewucki, Wdowik – Deja, Wawrzyniak, Copik, Łoziński  46. Piegzik, Filipoowicz  46. Wasilewski – Czerwiński  89. Luptak.

Trener: Dariusz Żuraw

LKS Czaniec: Kubiczek – Żak, Dębski, Bączek , Świerczyński , Kozioł  – Pindel, Hałat , Karcz , Waligóra – Kmiecik   80. Kierczak.

Trener: Marcin Biskup

Na trybunach zasiadło 350 widzów.

Dzięki zwycięstwu Odra Opola awansowała na 3 pozycję z wynikiem 18 punktów w tabeli i traci do lidera zespołu Przyszłości Rogów 5 punktów. Druga jest Szczakowianka Jaworzno z wynikiem 18 punktów- identycznie jak Odra.

Władze klubu czynią starania aby dwa kolejne spotkania u siebie odbyły się przy sztucznym oświetleniu. Będą mecze z opolskimi ekipami: Swornicą Czarnowąsy oraz LZS Leśnicą.

oprac: ŁŻ

1. | ID: a27fb5eb | #1

Bramek samobójczych nie lubimy. Ale zwycięzcom gratulujemy i szczęścia w dalszych rozgrywkach życzymy.!