Sekcja zwłok śp. Anny Walentynowicz we Wrocławiu

Niezależna Gazeta Obywatelska6

W dniu wczorajszym ok. godz. 20  do Zakładu Medycyny Sądowej przy Akademii Medycznej, przywieziono ciała ofiar Tragedii Smoleńskiej. Z uzyskanych informacji wynika, iż dokonano prześwietlenia RTG, a w środę oraz czwartek zostanie dokonana sekcja zwłok. Pod bramę spontanicznie przybyło kilkunastu mieszkańców Wrocławia.

W związku z sytuacją, zaistniałą w dniu wczorajszym w Gdańsku, oraz potrzebą wsparcia rodziny i niezależnych dziennikarzy apeluję o przybycie pod budynek  Zakładu Medycyny Sądowej przy Akademii Medycznej we Wrocławiu przy ul. Jana Mikulicza-Radeckiego 4 (okolice placu Grunwaldzkiego).

Redakcja NGO

 1. z Niemodlina
  | ID: b65be9a6 | #2

  Gdyby Tusk i jego ministrowie nie mieli nic do ukrycia, to trumny zostałyby otwarte zaraz po przylocie do Polski i poddane autopsji przez polskich i zagranicznych ekspertów, jak już wiemy tego nie zrobiono, mało tego, wyszło na jaw,że polscy lekarze w ogóle nie brali udziału w sekcjach w Moskwie, a zwłoki zostały zbezczeszczone, nagie, brudne umieszczone zostały w plastikowych workach, aby prawdopodobnie przyśpieszyć proces rozkładu, trumny zostały zaplombowane w Moskwie i wydano polecenie,aby ich w Polsce nie otwierać, pani Kopacz ( dziś Marszałek Sejmu ) kłamała w żywe oczy o przekopywaniu ziemi na głębokość 1 metra w miejscu tragedii oraz o udziale polskich lekarzy w sekcjach w Moskwie, wszystko to okazało się kłamstwem.

  Proszę sobie wyobrazić co teraz czuje rodzina śp. Anny Walentynowicz, co będą czuły kolejne rodziny kiedy dojdzie do kolejnych ekshumacji, bo wiele z tych rodzin do dziś dnia nie ma pewności czy w grobie spoczywa ciało bliskiej osoby.

  Zaskakujące i niezrozumiałe są działania polskiej? prokuratury, po raz kolejny odmówiono udziału w sekcji światowej sławy specjaliście prof. Badenowi, który od 50 lat zajmuje się tym i brał udział w sekcjach zwłok min. J.F Kennedy’ego czy cara Mikołaja II, nigdy nie spotkał się jeszcze z odmową, nawet w krajach afrykańskich, tylko w POlsce spotkała go taka niespodzianka.

  To wszystko układa się w dziwną całość, kłamliwy i nieprawdziwy raport MAK’u, potem nieprawdziwy i sfałszowany raport Millera ( toczy się postępowanie w tej sprawie ) ustalenia polskich naukowców, którzy obalili raporty MAK’u i Millera oraz wskazali wiele nieprawidłowości podczas wyjaśniania tej tragedii, żaden naukowiec na świecie nie podważył ustaleń polskich ekspertów.
  Wszyscy byliśmy świadkami kiedy to po raz pierwszy odkąd wydarzyła się katastrofa lotnicza, wrak nie był dowodem w sprawie, ani nie był badany przez specjalistów.

  Oprócz tego wszystkiego, dodatkowo porażać może w jaki sposób ta tragedia była przedstawiana w prorządowych mediach ( TVN, GW etc. ), gdy od początku sugerowano, że winni są piloci,Generał i naciskający Prezydent, słynne sms’y wśród posłów PO o których mówił śp. Gen. Petelicki, do tego ta niesłychana dezinformacja i manipulacja mająca za zadanie obrzydzić Polakom temat „Smoleńska”, wszystko to każdemu rozsądnie myślącemu Polakowi powinno dać coś do myślenia i wywołać falę oburzenia i ustalenia prawdy!
  Warto jeszcze dodać,że osoby odpowiedzialne za skandaliczne zaniedbania przed 10.04 jak i po 10.04 zamiast kary doczekały się awansów, że wspomnę tylko panów Parulskiego i Janickiego.

  Samolot który spadł z wysokości 10km w 1988r nad Lockerbie zachował się w o wiele lepszym stanie i w większych kawałkach niż TU-154M, przypadek ??

  Mógłbym tak długo pisać i wymieniać dziesiątki haniebnych i niezrozumiałych działań prokuratury,MSZ, BOR, MSW, kancelarii Premiera itd.
  Mam osobiście duże wątpliwości czy kiedykolwiek uda się wyjaśnić co wydarzyło się 10.04.2010r w Smoleńsku, bo w wersję, że samolot rozbił się o brzozę i potem roztrzaskał się na tysiące kawałków mogą wierzyć tylko ludzie, którzy ulegli prorządowej propagandzie lub zwyczajnie nie chcą ustalenia prawdy.

 2. | ID: c0ee7478 | #3

  Niesamowita informacja.
  Inna osoba w trumnie – nie leży śp. Walentynowicz Anna.
  Niestety PO i PSL to nieludzie.
  Są bezwzględni, Dlaczego to takiej sytuacji dopuścili?.
  Tego się nie da wytłumaczyć!
  Modlitwą otoczmy Rodzinę i duszę sp.Anny.

 3. ellly
  | ID: 1ac93dbf | #4

  A gdzie indziej by mogła się odbyć sekcja zwłok jak nie we Wrocławiu , drugim po Gdańsku mateczniku Platformy Obywatelskiej !!!!! Gdańsk spalony za dużo się działo, a we Wrocławiu też sami swoi !Co można myśleć jak prokuratorzy nie chcą dopuścić niezależnego eksperta, obcokrajowca wyznaczonego przez rodzinę zmarłego, co można myśleć ?????Boją sie prawdy !!!!!!!!!! Trudno uwierzyć, że badania sekcyjne będą tak wiarygodne .To co sie dzieje przypomina atrapę państwa polskiego !!!!
  W Policach w jednej ze szkół podstawowych małe dzieci dzieli sie na szkolnej stołówce wg zamożności rodziców, bogate dzieci jedzą z talerzy porcelanowych, biedne z talerzy plastikowych . Dzieci biedne przestały chodzić do stołówki, bo sie wstydzą!!!!Platforma „Obywatelska” zbudowała w Polsce cud irlandzki, rozwarstwiła społeczeństwo , stworzyła z siebie kaste panów a z narodu kastę pariasów.

 4. | ID: c0d105b5 | #5
 5. | ID: c35d604e | #6

  @P.NGO! Warto przeczytać.Dziękuję.

Komentarze są zamknięte