Bardzo krótko: „Piramida finansowa PiS”- te słowa to typowa propaganda!

Redaktor Obywatelski3

Wczorajszym wystąpieniem minister finansów Jacek Rostowski pokazał, jak można otumanić społeczeństwo. Używał słów podesłanych mu przez specjalistów, aby negować dobre pomysły przeciwnika. 

Dlaczego właśnie użyto słów „piramida finansowa”? Z bardzo prostego powodu- piramida finansowa Amber Gold. Kojarzy się to polakom z ostatnimi dniami, czyli  z przekrętem Marcina P., dlatego skierowanie tego zwrotu wobec PiS, miało jasno mówić, że Kaczyński tworzy przekręt.

Natomiast stwierdzenie, aby „Prezes PiS nie bawił się nawet kalkulatorem” miał dobić rywala na oczach mediów. Jednak ten, kto jest mądry i samodzielnie myślący, domyśli się, że to gra.

Ja wiem, że minister Rostowski, doskonale bawi się kalkulatorem. Nikt inny tak jak on, nie potrafi wyszlifować budżetu do ostatniej możliwej setnej po przecinku. Jest specjalistą w rosnącym długu publicznym, ściąganiu haraczu od samorządów i wymyślaniu teorii, coraz to bardziej innowacyjnych, jak okrajać obywateli. Za to właśnie w europie dostaje się nagrody.

Wczoraj media, z przykładową  TVP Info, pokazywały „piramidę Rostowskiego” do ostatnich informacji. 50% obywateli, którzy są wyborcami heurystycznymi, łykają bzdury przedstawiane w prorządowych mediach, jak kluski na obiad.

PO jak i cały rząd manipulują obywatelami. Zatrudniają specjalistów od PR, doradców, konsultantów, czy jak zwał, tak zwał. Myślmy samodzielnie. Czytajmy różną pracę od Gazety Polskiej po GW(cóż trzeba), aby móc sprawiedliwie oceniać co prawdą a co kłamstwem jest.

autor:Łukasz Żygadło

 1. z Niemodlina
  | ID: adeeba6b | #1

  Dokładnie tak jest, też o tym pisałem wczoraj pod tematem „Jarosław Kaczyński coraz lepszy w mediach”

 2. gandalf
  | ID: 4470209a | #2

  Ptyś po której teraz jesteś stronie

 3. Jarek
  | ID: 9520dccd | #3

  Rostek to Gargamel (nawet POdobny) i złodziej

Komentarze są zamknięte