Lech Wałęsa zaprosił Mitta Romneya do Gdańska. Ale będzie wstyd…

Redaktor Obywatelski4

Były prezydent Lech Wałęsa zaprosił do Gdańska kandydata Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w USA Mitta Romneya na spotkanie do Gdańska. Romney ma pojawić się w Polsce na przełomie lipca i sierpnia. 

Przypomnijmy, że Wałęsa odmówił spotkania z obecnym prezydentem USA Barackiem Obamą, który gościł w naszym kraju w zeszłym roku. Natomiast sam Romney ma złożyć kwiaty pod pomnikiem obrońców Westerplatte przypominając tym samym, że Obama nie wziął udziału w obchodach rozpoczęcia II wojny światowej.

Wizyta Romneya ma również dać do zrozumienia, iż Obama zamiast wspierać kraje sojusznicze wobec USA, często wspiera swoich przeciwników np. Rosję. Jednak oficjalnie mówi się, że wizyta nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą…

Jako redakcja NGO mamy tylko jedną obawę- opanowanie Wałęsy. Może być wielki wstyd!

oprac: ŁŻ

 1. Eleonora
  | ID: 773347fb | #1

  A jaki wstyd…?!
  Pan kandydat na prezydenta USA przyjedzie sprawdzić jak nam idzie wyskakiwanie z kasy za ” mienie pozostawione przez ofiary polskich obozów smierci”…
  Tak, tak…:(

  W 1976 roku życiorysy obu , Natenyahu i Romneya spotkały.się krótko, ale zdecydowanie , na 16 pietrze Konsultacyjnej Grupy w Bostonie , gdzie obu zatrudniono jako konsultantów korporacyjnych. Wielokrotne spotkania i gorące dyskusje wykazały takie same ich poglądy na świat. Relacje tych panów wzmocniły sie przy wspólnych posiłkach w Bostonie, NY i Jeruzalem, wzmacniane przez wspólnych znajomych i ich konserwatywne poglądy- stwarzający wzajemne porady, o polityce i gospodarcze na Bliskim Wschodzie.

  Byłoby naiwnością wierzyć że ich relacja wzmocniła się tylko na luksusowych posiłkach. Maja oni te same zainteresowania, do tego stopnia że nie ma najmniejszych wątpliwości że Izrael zrobi co się tylko; da aby poprzeć Romney’a. Redaktor Barbaro stwierdza:

  { związki obu sa nadzwyczajne z uwagi na ich długi okres poprzedzający dojście do władzy. Ta historia może wpłynąć na moment gdy USA będzie musiało podjąć decyzje ataku na Irańskie nuklearne wyposażenie lub tylko dla wsparcia ataku izraelskiego”

  „ Romney sugeruje że nie podejmie zadnej decyzji bez konsultacji z premierm Natenyahu- jest to wielka różnica gdy się weźmie pod uwage że Izrael jest popierany prze neokonserwatywne Chrześcijaństwo w USA.”

  Tylne drzwi Izraela do rządu USA.

  Przez ostatnie lata m, Izrael jest znany z wspólnoty z Amerykańską sekta chrześcijanką. Szukając dojścia do wpływania na rząd USA.

  18 marca 2012 w Armagedon Alliance , zwróciłem uwagę na spotkanie premiera Natenyahoo , Johna Hagee I dużej grupy amerykańskich Chrześcijan Zjednoczonych dla Izraela(CUFI) w Jeruzalem. Między herezjami tam powiedzianymi, Natenyahu był porównany do Mojżesza – a nawet Króla Dawida i Mesjasza.Obie strony okazały oddanie dla siebie ignorując Boga. Pastor Hagee w Ameryce przewodzi największej grupie lobbystów USA popierających Izrael.Syjonisci Chrzxeścijanscy , jest chrzescijanska sekta twierdzącą że powrót Żydów do świętej Ziemi, i powstanie Izraela , poprzedza powrót Jezusa do świętej Ziemi. J.Hagee jest prominentnym chrześcijańskim syjonista z sekty która twierdzi że przechrzczenie się na żydowska religię nie jest konieczne.(…) Wiedząc ze uważa on iż holocaust jest wina Żydów i że terror Hitlerowski był konieczny dla powstania Izraela zrozumiałego dla żydów. Nie jest to zgodne z NB\Biblia i dlatego są uznani za sektę.

  Ponieważ Romney jest członkiem tej sekty I dlatego prowadzi go to problematycznej relacji z Izraelem

  Gra sie skończyła. Izrael popiera Romney’a. Czy to wystarczy aby skończyć polityczną karierę Obamy? Czy izraelski lobby jest na tyle mocne aby odsunąć prezydenta i wymienić go na kogoś bardziej odpowiedniego- co najmniej na krótki termin- dla Syjonistów?

  Czyli rządy szalenców ciąg dalszy…
  Swoją drogą ciekawie o Izraelu opowiadał pan Waszczykowski ( Rozmowy Niedokończone)
  Mielismy okazję do zapoznania się z naszym „krajowym szaleńcem”-kolejnym neokonserwatystą
  Który w stosunku do współczesnego państwa Izrael nieprawnie uzywał biblijnego języka:
  nazywając ich- Izraeiltami :)
  Jak ładnie… i biblijnie…

 2. z Niemodlina
  | ID: 331ef4bd | #2
 3. ORZEŁ
  | ID: 475b85ff | #3

  Eleonora znowu naczytała się bajek wymyślanych w necie przez gówniarzy fanatyków New World Order. Niektóre strony o tematyce NWO powstają w necie przez gówniarzy – są o tyle sprytne że insynuują pewne fakty wydarzenia BA! czasem „młdzieńcy” nawet tworzą mapy „pewnych działań” .Nic zatem dziwnego że tak wielu młodych amerykanów jest karanych kilkuletnim ZAKAZEM ZBLIŻANIA SIĘ DO KOMPUTERÓW.

  Grupa Binderberg istnieje ,ale nie wiadomo jak ma się ona do sytuacji w europie, na świecie. Wiadomo że jest to podejrzane i bardzo dziwne, należy się temyu przypatrywać ale nie popadać w skrajności. Gdybym ja był prezydentem to na terytorium mojego kraju nie spotykaliby się prywatnie Hillary Clinto, Andrzej Olechowski, Lady Gaga etc.

  Podobnie rzecz ma się do Wikileaks – około 30-35% informacji tam zawartej to wyfiksowane info.

  Mitt Roomney jest prawdziwym prawym republikaninem godnym tytułu prezydenta. Człowiek który w pewien postronny sposób może pomóć w przyszłości naszej prawicy. Mitt dodatkow ma pewne cechy znamienne podobne do Ronalda Reagana (ale drugiego takiego jak Ronald Reagan to niestety ale już nie będzie)wyglądem także przypomina nieco Reagana. Roomney w przeciwieństwie do Obamy nie jest spolegliwy względem Cara Putina. Obama w widoczny sposób jest lodziarzem Putina. HAŃBA

  Jeżeli ktoś miałby zaprosić pana Roomneya to tylko Jarosław Kaczyński lub Ziobro , a nie ZERO TW Bolek który gości w domu zbrodniarza jaruzelskiego, czym przy okazji opluwa osoby czynnie walczące z komunizmem w latach 70 i 80. W sposób pośredni przyznaję się do tego że TW BOLEK to jednak jego prawdziwe oblicze.

  Nie od dziś wiadomo że TŁUMOK Bolek POpiera POstkomunistów – a więc co zatem idzie , z pomocą tłumacza pan BEŁKOT bolek wałęsa będzie się starał otumanić Mitta Roomneya , będzie pluł BEŁKOTEM na Kaczyńskiego , Ziobre, Rydzyka, Gwiazdę, Wyszkowskiego ś p Annę Walentynowicz etc. Będzie tworzył swoje teorie z kręgu science – fiction. Będzie chwalił żydokomunę Unię Wolności (Geremek, Mazowiecki,Michnik,Suchocka…) obecnie zwaną POstkomuną lub też KC PZPO

  Nie od dziś wiadomo że PiS lubi Republikanów i odwrotnie, wieć TaWariszcz BOLEK będzie próbował zmienić to.

  Mam nadzieję że BOLEK po raz kolejny zrobi z siebie TŁUMOKA.

  Ciekawe czy BOLEK POwie panu Roomney’owi że w czerwcu minęło 20 lat jak się sprzedał żydokomunie??? NOCNA ZMIANA

  POstkomuna rządzi Polską!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=gbkpZZ6CmQg

 4. ORZEŁ
  | ID: 475b85ff | #4
Komentarze są zamknięte